Ariana Madix i Tom Sandoval opłakują stratę przyjaciela pośród skandalu

telewizja

21 maja 2023 | 16:52


Ariana Madix i Tom Sandoval opłakują nagłą śmierć swojego wspólnego przyjaciela, Ali Rafiqa.

Wśród trwającego skandalicznego dramatu gwiazdy „Vanderpump Rules”. Instagram przejął władzę w weekend, aby uczcić fotografa z St. Louis, który zmarł na początku tego tygodnia.

Sandoval, który znał Rafika od dzieciństwa, napisał: „Miłości, jaką do ciebie mam, nie da się opisać słowami i na zawsze będę ją nosił w sercu”.

„Zawsze pielęgnuj piękne wspomnienia, niekontrolowany śmiech i epickie doświadczenia, które razem przeżyliśmy. Byłeś moim najlepszym przyjacielem, bracie. Złapię cię o następnym wschodzie słońca…
5 minut / 5 godzin 5 lub 500.”

Ariana Madix i Tom Sandoval pogrążyli się w żałobie po nagłej śmierci ich wspólnego bliskiego przyjaciela Ali Rafeeqa.
Instagram/arianamadix
„Po prostu wydaje mi się, że to nie może być prawda” – napisał Madix w rozdzierającym serce komentarzu.
Instagram/arianamadix

Madix, która wyglądała nieszczęśliwie, kiedy była Widziano ją opuszczającą lotnisko LAX w sobotę, Złożyła również hołd swojej przyjaciółce, którą poznała przez swojego byłego męża.

„Ciągle chcę do ciebie napisać. Wygląda na to, że to nie może być prawda. Właśnie planowaliśmy twoją podróż do Los Angeles. Rozmawialiśmy o naszej przyszłości i wszystkich rzeczach, na które czekamy” – zaczęła długi post na Instagramie.

„Tęsknię za naszymi rozmowami o życiu. Tęsknię za wysyłaniem ci innych kocich memów. Tęsknię za przeżuwaniem jedzenia. Lub wideo z DJ-em. Tęsknię za twoimi gramofonami. Tęsknię za nami, bo lubimy wracać do domu, ale wciąż jesteśmy poza domem i o zabawie. Tęsknię za wycinankami i chromowanymi piosenkami”.

„Miłość, jaką mam dla ciebie, wykracza daleko poza słowa” – napisał Sandoval w swoim liście.
Instagram/tomsandoval1
Obaj byli przyjaciółmi z dzieciństwa.
Instagram/tomsandoval1

Madix kontynuowała, pisząc, że chociaż wiedziała, że ​​jej zmarła przyjaciółka „nie zobaczy tego”, miała nadzieję, że „jakoś” to do niego dotrze.

„Kocham cię zawsze i na zawsze. Jestem wdzięczny za chwile, które spędziliśmy razem oraz za miłość i przyjaźń, jaką okazaliście mi przez ostatnie 10 lat.”

„Jesteś tak kochany i tak bardzo tęsknisz. Jestem dumny, że mogę powiedzieć, że znam wielkiego Ali. Ponieważ jesteś i zawsze będziesz największy.”

READ  Vanessa Bryant uczestniczy w imprezie Bad Bunny z przyjacielem i ochroną w Tow
Przyczyna śmierci fotografa nie jest jeszcze znana.
Jego śmierć następuje w czasie rozdzielenia jego towarzyszy, Sandovala i Madixa.
Instagram/tomsandoval1

Zaledwie kilka dni temu Rafeeq podzielił się zdjęciem swoim i Madixa z wczesnych lat „Vanderpump Rules”. On Skomentuj czarno-białe zdjęcie profilowe, „Zaczynamy od dołu, teraz jesteśmy @arianamadix #pumprules #2014”.

Według jego siostry Rabii przyczyna śmierci Rafika nie jest jeszcze znana.

„Ludzką naturą jest pytanie, co się stało, jak umarł? Prawda jest taka, że ​​nie wiemy, jak umarł, po prostu go znaleźliśmy i już go nie było” – powiedziała na swojej historii na Instagramie po pogrzebie w dniu Sobota. „Nie otrzymamy żadnych odpowiedzi na podstawie jego doświadczeń”. Od tygodni, więc nie wiemy”.

Madix (z lewej) zerwała z Sandoval (drugi z lewej) po tym, jak dowiedział się, że zdradził ją z Raquel Levis (drugi z prawej).
Obrazy Getty’ego

Aby uzyskać więcej aktualizacji reality TV Page Six


Niestety, utrata najlepszego przyjaciela Madixa to nie jedyna zmiana w życiu gwiazdy reality show.

Madix, lat 37, przyłapał Sandovala, lat 40, na trwającym miesiąc romansie z innym showrunnerem Vanderpump Rules i byłym chłopakiem Raquel Levis w marcu.

Szybko rzuciła swojego chłopaka, z którym była od dziewięciu lat, i zamieszkała z Danielem Wayem, którego poznała na weselu zaledwie kilka dni po tym, jak dowiedziała się o romansie.

Strona szósta potwierdziła, że ​​Sandoval i Levis zakończyli swój związek.
Instagram/Raquel Leves

Kamery „Vanderpump Rules” nie działały, gdy Madix zauważył bombę. Jednak Bravo wznowił produkcję i nagrał nowe zakończenie, które dokumentowało następstwa Scandoval.

Wyczekiwany ostatni odcinek zawierał gorącą konfrontację między wieśniakami, a Levisem i Sandovalem, którzy wyznali sobie wzajemną miłość. Page Six potwierdziło, że 28-letni Sandoval i Levis zrezygnowali z pracy po skandalu.

Trzyczęściowe spotkanie „Vanderpump Rules” rozpocznie się w najbliższą środę o 21:00 czasu wschodniego na antenie Bravo.
Załaduj więcej…

https://pagesix.com/2023/05/21/ariana-madix-tom-sandoval-mourn-loss-of-friend-amid-scandoval/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *