Atlanta Falcons umieściło LB Deiona Jonesa i czterech innych w rezerwie dla kontuzjowanych

Upadek Atlanta Falcons Dion Jones W rezerwie kontuzjowanych czwartek, zaledwie tydzień po powrocie na treningi.

Po pozasezonowej operacji barku Jones był fizycznie niezdolny do występu w składzie przez większość obozu treningowego do 24 sierpnia, kiedy wrócił do treningów przed końcem sezonu przeciwko Jacksonville Jaguarom.

Jones, Pro Bowler w 2017 roku, miał w tym roku rywalizować o rolę rezerwową za nowicjuszami. Rashan Evans A Michael Walker. Jones rozpoczął 48 meczów w ciągu ostatnich trzech sezonów w Atlancie i miał na koncie 652 odebrania w karierze od czasu powołania z LSU w 2016 roku.

Był jednym z pięciu zawodników – poza bramkarzem Galen Mayfieldnarożnik Izajasz Oliverciasny koniec John Fitzpatrick i obronny koniec Marlon Davidson – Został wprowadzony przez Sokoły na kontuzjowaną rezerwę, co oznacza, że ​​opuści co najmniej cztery pierwsze mecze.

Jastrzębie przywrócili linię obrony Abdullah Andersonplecy Nick Kwiatkowskiobraźliwa linia Colby Gossettnarożnik Mike Ford i bezpieczeństwo Dziekan Marlowe. Marlowe i Ford zostali zwolnieni w środę, aby zrobić miejsce dla ich dwóch roszczeń o zrzeczenie się, linii obronnej Matta Dickersona i ofensywny sprzęt Choma Edog.

READ  Terry McLaurin, Depo Samuel wśród siedmiu graczy NFL, którzy w tej chwili zasługują na podbicie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *