Awaria konsoli Xbox uniemożliwia niektórym graczom wydawanie cyfrowych tytułów

Xbox ma problemy, które uniemożliwiają niektórym graczom granie w gry w chmurze, granie w gry cyfrowe i robienie zakupów w jej sklepie. Dla mnie Strona stanu XboxAwaria rozpoczęła się około godziny 16:00 czasu wschodniego, a firma obecnie pracuje nad poprawką.

„Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy użytkownicy nie mogą kupować i grać w gry ani rozpoczynać sesji gier w chmurze”, Pomoc techniczna Xbox Powiedział w tweecie. Nasze zespoły się meldują. Śledź tutaj i na naszej stronie statusu, aby uzyskać aktualizacje. http://Xbox.com/status. „

Ten ostatni ciąg problemów nastąpił po masowej awarii, która trwała od piątku wieczorem do kilku godzin w sobotę rano. Niektórzy gracze nie byli w stanie rozpocząć sesji Cloud Gaming, grać w gry cyfrowe, dokonywać zakupów, a nawet uzyskać dostępu do aplikacji do przesyłania strumieniowego, w tym Netflix i Disney Plus.

Chociaż Xbox Wydawało się, że rozwiązuje te problemyWygląda na to, że ponownie zaczynają pojawiać się problemy ze sklepem, cyfrowymi tytułami i grami w chmurze. jako mój kolega Notatki Toma WarrenaJeśli awaria dotyczy Ciebie, nadal możesz Obecnie gram w gry Kiedy masz swojego Xboxa jako konsola „domowa”. Wsparcie Xbox również mówi Pomóc może ponowne uruchomienie konsoli Xbox.

Aktualizacja, 7 maja, 17:45 czasu wschodniego: Zaktualizowano, aby dodać, że ponowne uruchomienie konsoli Xbox może pomóc w rozwiązaniu niektórych problemów.

READ  Nowy e-book Steam Deck przedstawia długoterminową wizję Valve

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.