Awaryjny rozgrywający 49ers, który nie jest QB, mógł zostać zmuszony do gry w meczu NFC Championship przeciwko Eagles

W niedzielę w meczu o mistrzostwo NFC 49ers Już uciekali do trzeciego rozgrywającego (Brocka Purdy’ego), ale po kontuzji nowicjusza San Francisco było o jeden wielki cios od zmuszenia do gry jako rozgrywający, który tak naprawdę nigdy nie grał jako rozgrywający.

z Purdym na uboczu z powodu kontuzji łokcia Doznał pierwszego posiadania gry, San Francisco zwróciło się do czwartego Josha Johnsona, ale potem doznał kontuzji w trzeciej kwarcie (wstrząs mózgu), co doprowadziło do tego, że 49ers wrócili do awaryjnego rozgrywającego.

Więc kto jest awaryjnym QB? Według transmisji Foxa byłby to Kyle Joszczek lub Christian McCaffrey. Coraz bardziej zaczyna wyglądać na to, że jeden z tych dwóch facetów może skończyć kilka strzałów poniżej środka. Po wyeliminowaniu Johnsona 49ers ponownie sprowadzili Bure’a, mimo że ledwo mógł rzucać z powodu kontuzji łokcia. Eagles wygrali mecz 31-7 i awansowali do Super Bowl LVII. McCaffrey rzucił jedno podanie, ponieważ 49ers wisiał głównie na biegach w późnej fazie gry.

Po stronie McCaffreya rzucił cztery podania w karierze, trafił 2 za 4 na 84 jardy i przyłożenie. W niedzielę poszedł 0 za 1. Jeśli chodzi o Juszczyka, jest on w NFL od 10 sezonów i nigdy nie rzucił podania, co oznacza, że ​​49ers prawie na pewno musieliby zastosować jakiś rodzaj ataku Wildcat, gdyby Juszczyk lub McCaffrey weszli do gry w QB.

Szalone w Juszczyku jest to, że mistrzostwa NFC nie są nawet pierwszym meczem sezonu, w którym brakuje mu jednej kontuzji do wejścia do gry. Ponownie w tygodniu 2, 49ers mieli tylko dwóch aktywnych rozgrywających przeciwko Seahawki. To był mecz, w którym 49ers musieli zwrócić się do Jimmy’ego Garoppolo po tym, jak Tre Lance złamał kostkę.

Gdyby Garoppolo wyleczył kontuzję w wygranym 27-7 meczu, 49ers musieliby zwrócić się do Juszczyka. W tamtym czasie Juszczyk dał jasno do zrozumienia, że ​​nie chce brać udziału w grze QB.

READ  Wybór Dereka Lively'ego pokazuje, że front office Dallas Mavericks nie ma samoświadomości

„Powiedziałem Jimmy’emu w szatni, powiedziałem:„ Hej, stary, nie rób ze mnie dziś rozgrywającego ”” Powiedział po wygraniu tygodnia 2. Obiecał, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby do tego nie dopuścić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *