Bad Guys, „Sonic 2” z łatwością pokonał „Fantastic Beasts” — The Hollywood Reporter

Więcej dobrych wiadomości dla rodziny okno biletoweoraz DreamWorks Animation i Universal’s nikczemni Z łatwością wygraliśmy w weekend szacunkowo 24 miliony dolarów, co jest więcej niż wystarczające, aby go pokonać Fantastyczne zwierzęta: Sekrety Dumbledore’a.

nikczemni, o sprytnej, przebiegłej grupie przebiegłych zwierząt, zarobił już 63 miliony dolarów za granicą za wczesny ruch na całym świecie w wysokości 87 milionów dolarów (otwarty na wybranych rynkach przed łukiem lokalnym). Pic otrzymał CinemaScore.

Homey PG . Wydanie Sonic Jeż 2 – Teraz w trzeci weekend – tak wygrał Chrabąszcz Szacuje się, że 15,2 miliona dolarów z 3809 lokalizacji z łączną krajową sumą 145,8 miliona.

jeden dwa ciosy nikczemni I Dźwiękowy 2 Dawanie modelom i dyrektorom w hollywoodzkich studiach nadziei, że dzieci i rodzice mogą wrócić na poważnie po uniknięciu większości pandemii.

Fantastyczne zwierzęta 3 Spadł gwałtownie w drugi weekend, przynosząc więcej złych wieści dla przyszłości serii Czarodziejskiego Świata. Warner Bros. Zdjęcie z dużego budżetu zarobiło w kraju 14 milionów dolarów z 4245 kin, co oznacza spadek o 67 procent. Nieco lepiej radzi sobie za granicą, zarabiając 213,2 mln USD, co daje globalną sumę 280,3 mln USD.

nikczemni Nie był to jedyny nowy program w ten weekend, ponieważ hollywoodzkie studia zaczęły wydawać różne filmy, gdy kasa wyszła z pandemii.

Nowe funkcje Focus i Regency Northman Otwarcie do 12 milionów dolarów, nieco powyżej oczekiwań. Jednak przy budżecie co najmniej 70 milionów dolarów przed wprowadzeniem na rynek film wyreżyserowany przez Roberta Eggersa może znaleźć się w trudnej sytuacji finansowej. Northman Nagrodzony B+ CinemaScore. Globalna wartość filmu to 23,5 miliona dolarów.

Pierwszą piątkę zamyka zaawansowany film Lionsgate Nie do zniesienia ciężar talentu – w którym gra samego siebie Nicolas Cage. Film, który zdobył B+ CinemaScore, został otwarty do 7,2 miliona dolarów w 3036 kinach. Ogromny talent Wydajność zgodna ze skromnymi oczekiwaniami. Jej nieprzenikliwość przypomina, że ​​filmy o Hollywood mogą nie wyjechać poza miasto.

READ  Shazam! Scena post-kredytowa Fury of the Gods pochodziła ze złomowanej historii – The Hollywood Reporter

24film specjalny Wszystko wszędzie na raz Kontynuowała swój gwiezdny bieg, zajmując szóste miejsce z 5,4 milionami dolarów z 2137 lokalnych witryn z 26,9 milionami dolarów.

Nadchodzi więcej.

24 kwietnia, 8:20 Zaktualizowano o zmienione numery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *