Bad Guys, „Sonic 2” z łatwością pokonał „Fantastic Beasts” — The Hollywood Reporter

Więcej dobrych wiadomości dla rodziny okno biletoweoraz DreamWorks Animation i Universal’s nikczemni Z łatwością wygraliśmy w weekend szacunkowo 24 miliony dolarów, co jest więcej niż wystarczające, aby go pokonać Fantastyczne zwierzęta: Sekrety Dumbledore’a.

nikczemni, o sprytnej, przebiegłej grupie przebiegłych zwierząt, zarobił już 63 miliony dolarów za granicą za wczesny ruch na całym świecie w wysokości 87 milionów dolarów (otwarty na wybranych rynkach przed łukiem lokalnym). Pic otrzymał CinemaScore.

Homey PG . Wydanie Sonic Jeż 2 – Teraz w trzeci weekend – tak wygrał Chrabąszcz Szacuje się, że 15,2 miliona dolarów z 3809 lokalizacji z łączną krajową sumą 145,8 miliona.

jeden dwa ciosy nikczemni I Dźwiękowy 2 Dawanie modelom i dyrektorom w hollywoodzkich studiach nadziei, że dzieci i rodzice mogą wrócić na poważnie po uniknięciu większości pandemii.

Fantastyczne zwierzęta 3 Spadł gwałtownie w drugi weekend, przynosząc więcej złych wieści dla przyszłości serii Czarodziejskiego Świata. Warner Bros. Zdjęcie z dużego budżetu zarobiło w kraju 14 milionów dolarów z 4245 kin, co oznacza spadek o 67 procent. Nieco lepiej radzi sobie za granicą, zarabiając 213,2 mln USD, co daje globalną sumę 280,3 mln USD.

nikczemni Nie był to jedyny nowy program w ten weekend, ponieważ hollywoodzkie studia zaczęły wydawać różne filmy, gdy kasa wyszła z pandemii.

Nowe funkcje Focus i Regency Northman Otwarcie do 12 milionów dolarów, nieco powyżej oczekiwań. Jednak przy budżecie co najmniej 70 milionów dolarów przed wprowadzeniem na rynek film wyreżyserowany przez Roberta Eggersa może znaleźć się w trudnej sytuacji finansowej. Northman Nagrodzony B+ CinemaScore. Globalna wartość filmu to 23,5 miliona dolarów.

Pierwszą piątkę zamyka zaawansowany film Lionsgate Nie do zniesienia ciężar talentu – w którym gra samego siebie Nicolas Cage. Film, który zdobył B+ CinemaScore, został otwarty do 7,2 miliona dolarów w 3036 kinach. Ogromny talent Wydajność zgodna ze skromnymi oczekiwaniami. Jej nieprzenikliwość przypomina, że ​​filmy o Hollywood mogą nie wyjechać poza miasto.

READ  Pierwszy kawaler krzyczy przekleństwa na producenta, kiedy nie dostanie dziś wieczorem róży

24film specjalny Wszystko wszędzie na raz Kontynuowała swój gwiezdny bieg, zajmując szóste miejsce z 5,4 milionami dolarów z 2137 lokalnych witryn z 26,9 milionami dolarów.

Nadchodzi więcej.

24 kwietnia, 8:20 Zaktualizowano o zmienione numery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.