Baran na miesiąc lipiec 2022

Horoskop lipcowy dla Barana

Zanim wejdziesz w lipiec, właśnie osiągnąłeś piękny i wspierający nowiu w Raku, 7 stopni, 28 czerwca, który wpłynie na ciebie w nadchodzących tygodniach. Jeśli wiesz, że musisz się przeprowadzić, a nawet jeśli po prostu od niechcenia rozważasz przeprowadzkę bez umówionego spotkania, aby spakować walizki, zacznij przeglądać internet już teraz lub zarejestruj się u pośrednika w obrocie nieruchomościami. Księżyc w nowiu jest zawsze bardzo potężny, a w każdym z różnych domów twojego znaku jest tylko jeden nowiu rocznie, aby pomóc ci osiągnąć swoje cele w życiu. Ten nowiu kojarzy się z domem i rodziną – jedyny nów jak w tym roku. Będzie działać przez kilka tygodni po wystąpieniu.

Jeśli możesz poczekać z przeprowadzką i nie czujesz się pospieszny, 6 stycznia będziesz miał pełnię księżyca w Raku (w odróżnieniu od nowiu księżyca, który kończy wszystko). Na początku stycznia możesz znaleźć najlepsze dla siebie miejsce, niezależnie od tego, czy wynajmujesz, czy kupujesz. Mars będzie jednak w tym czasie w retrogradacji, więc przesuń dokładne zamknięcie domu, jeśli możesz, do 12 stycznia.

Jeśli jesteś czarterującym i nie spodziewasz się zostać dłużej niż kilka miesięcy, nie ma znaczenia, czy podpisujesz, kiedy Mars jest w retrogradacji. Czasami jednak, jak powiedział do mnie przyjaciel: „Nie sądziłem, że zostanę, ale oto jest, minęły już trzy lata i nie przeprowadziłem się”. Nadeszła pandemia i nie mogła nawet myśleć o ruchu w czasie, gdy wskaźniki infekcji były wysokie. Życie toczy się dalej, więc możesz myśleć, że się nie ruszasz, ale mogą pojawić się nieoczekiwane rzeczy. Jeśli czujesz, że stracisz mieszkanie, jeśli nie podpiszesz od razu, podpisz.

Nowiu w tym miesiącu (cóż, 28 czerwca technicznie, ale wpływa na ciebie w tym miesiącu i tygodniach później) może pomóc ci znaleźć miejsce do przeprowadzki, wykonawcę do pracy przy renowacji, pracowników, którzy wiedzą, jak wykonać specjalistyczne i potrzebne naprawy oraz sposoby na zaktualizuj i przebuduj swój dom, np. pomaluj pokój lub wybierz nowe meble, które prawdopodobnie będą w sprzedaży o tej porze roku. Jeśli mieszkasz na przedmieściach lub na wsi, możesz poprosić artystę krajobrazu, aby zaprojektował patio, byliny lub inne kwiaty i krzewy, aby Twój dom wyglądał pięknie o każdej porze roku.

READ  Eminem jest najbardziej certyfikowanym muzykiem w historii RIAA dla osób indywidualnych... z 73,5 milionami nowych certyfikatów

Zobacz swój miesięczny horoskop dla innego znaku:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.