Benedict Cumberbatch opowiada o „Doctor Strange” w monologu otwierającym – Termin

Benedykt Cumberbatch Pojawił się dziś wieczorem po raz drugi jako gospodarz SNLnawiązując do otwierającego monolog do swojego nowego filmu Doktor Strange w wieloświecie szaleństwaktóry w piątek trafił do kin w Stanach Zjednoczonych.

„Cieszę się, że wróciłem do hostingu Sobotnia noc na żywo. To był naprawdę wspaniały i zabawny tydzień. Muszę być szczery, ponieważ w tym tygodniu większość grafików codziennie rzucała mi szkice, a większość z nich dotyczyła dr GharibCumberbatch powiedział do góry. „Jest fajny. Lubię tego faceta. Lubię grać tę postać. Film ma się naprawdę dobrze – ale jestem Ty masz Grałem w innych filmach”.

Cumberbatch żartował, że posunął się tak daleko, by to wyrazić SNLLorne Michaels, a Michaels odpowiada: „Jak co?”

„Powiedziałem: „Dobrze” moc psaNa przykład powiedział: „Nikt go nie widział”. Powiedziałem: chodź, człowieku. Zostałem za to nominowany do Oscara. Gospodarz pamięta. „To znaczy, nie wygrałem. Zostałem pokonany Will Smith…nie, nie fizycznie. „

Po nawiązaniu do niesławnego klapsa od Oscara, Cumberbatch skupił się na omówieniu swojego podekscytowania z powodu możliwości prowadzenia SNLPokaz na Dzień Matki. „Oczywiście chciałbym życzyć mojej mamie bardzo szczęśliwego Dnia Matki” – powiedział. „Właściwie jest teraz na wakacjach w Grecji i SNL Zaproponowałem, że polecę jej tutaj pierwszą klasą, a ona powiedziała: „Nie, jestem na plaży w Grecji. Oszalałeś?”

Następnie Cumberbatch powiedział matce, że ją kocha, zauważając, że kiedy był młodszy, on i jego matka mieli „te dziwne i zabawne imiona”, którymi zwykli się nazywać. „Nazywałem ją „Bucky” — powiedział — a ona nazwała mnie „Benedict Cumberbatch”.

Później żartował: „Poszedłem do szkoły z internatem pod Londynem – prawdopodobnie o niej słyszałeś – zwanej Hogwartem”.

Gdy tam był, matka pisała mu „te cudowne listy”, wypełnione pięknymi ilustracjami. Cumberbatch zauważył: „Nie mogę tego dla niej zrobić tutaj, ale pomyślałem, że wykorzystam trochę tego monologu, aby podziękować jej za wszystko, co dla mnie zrobiła”.

READ  Aktualizacje na żywo, najważniejsze wydarzenia kalifornijskiego festiwalu muzycznego

Kiedy zaczęto grać namiętną muzykę fortepianową, Cumberbatch zwrócił się bezpośrednio do matki. „Matko. Ja, twój syn… Mały Benedykt”, powiedział. „Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie”.

Cumberbatch podzielił się tym, że kiedy dorósł, kiedy stanął w obliczu problemu, jego matka miała rozwiązanie. „Na przykład, kiedy straciłem dwa przednie zęby, martwiłem się nękaniem, ale powiedziałeś: »W porządku. Po prostu spróbuj się uśmiechnąć bez otwierania ust. „To świetna rada, ale wyjaśnia też, dlaczego do dziś na każdym zdjęciu na czerwonym dywanie tak się uśmiecham”.

Cięcie na obrazek Cumberbatcha, na którym jego uśmiech przypomina dziwny grymas.

„Poważnie z mamą”, powiedział, „dziękuję”. „Okazałeś mi tyle miłości i wsparcia na każdym kroku. Kocham cię Bucky.”

Ona również dostała dziś okrzyk, żona Cumberbatcha, Sophie, która była wśród publiczności w programie. „Poważnie jestem w ciągłym i ciągłym strachu przed tobą. Mam na myśli przede wszystkim, że urodziłaś naszych trzech pięknych chłopców i samo to jest małym cudem, jak powie ci każda kobieta.” – Tymczasem, według ciebie, przebierałem się za czarodzieja – choć technicznie rzecz biorąc, za czarodzieja.

Po wyjaśnieniu, że czarodzieje mają szaty – w przeciwieństwie do jego postaci z Marvela, Doktora Strange, który ma pelerynę – dodał, że ma nadzieję, że kiedy jego żona naprawdę o tym pomyśli, zrozumie, że ich wkład jako rodziców jest równy. „Ponieważ jeśli myślisz, że bycie matką jest trudne, spróbuj to zrobić”, powiedział z pięścią nadgarstka. „Tak, właśnie otworzyłem bramę. Nie ma za co.”

Cumberbatch dołącza do Tonight Show przez gościnnie muzyka Arcade Fire. Sprawdź jego monolog otwierający, klikając powyżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.