Benjamin Hall informuje o stanie zdrowia po śmiertelnym ataku na Ukrainę: „Czuję się bardzo szczęśliwy, że tu jestem”

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Reporter Departamentu Stanu Fox News Benjamin Hall Dostarczono aktualizację zdrowia po przerażającym ataku w Ukraina Co spowodowało śmierć dwóch jego kolegów.

Hall został uratowany ze strefy działań wojennych w zeszłym miesiącu i przewieziony do szpitala w Niemczech. Później został przeniesiony do wiodącej wojskowej placówki medycznej w Teksasie, gdzie przeszedł kilka operacji.

Benjamin Hall z FOX NEWS przeniósł się do Teksasu po ciężkich obrażeniach z Ukrainy

„Podsumowując, straciłem połowę nogi z jednej strony, a stopę z drugiej. Jedna ręka jest złożona, jedno oko już nie działa, mój słuch jest bardzo uszkodzony… Ale ogólnie czuję się bardzo szczęśliwy, że tu jestem – a ludzie, którzy mnie tu przyprowadzili, są niesamowici!” Hall napisał na Twitterze w czwartek wieczorem, zamieszczając jego zdjęcie ze szpitala.

Hall uhonorował również weterana kamery Fox News Pierre Zakrzewski i ukraińska dziennikarka Ołeksandra „Sasha” Kovchinova. Obaj zginęli w ataku.

Umowa pogrzebowa dla FOX NEWS CAMERAMAN PIERRE ZAKRZEWSKI W IRLANDII

Hall napisał, udostępniając zdjęcie Pierre’a, a także wideo z hołdem dla Sashy na antenie.

Benjamin Hall (po lewej) i Pierre Zakrevsky (po prawej)
(Fox News)

Kovchinova miał 24 lata i pracował jako konsultant, pomagając załogom poruszać się po Kijowie i okolicach, jednocześnie zbierając informacje i rozmawiając ze źródłami.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Zakrzewski, legenda Fox News, który od dłuższego czasu relacjonował niemal każdą międzynarodową historię, miał zaledwie 55 lat. W zeszłym roku odegrał kluczową rolę w wydostaniu swoich niezależnych afgańskich pomocników i ich rodzin z kraju po wycofaniu się USA. W grudniu Zakrzewski otrzymał nagrodę „Nieznany bohater” podczas FOX News Media Spotlight Awards.

W zeszłym tygodniu w Irlandii odbył się pogrzeb Zakrzewskiego.

Harris Faulkner, gospodarz Fox News, napisał w odpowiedzi: „Drogi Beniaminie, nasza wdzięczność za twoje przetrwanie jest przepełniona. Prosimy Pana, aby przelał na ciebie Swoją łaskę i moc w twoim wyzdrowieniu. Wysyłamy miłość i światło do twojej żony i małego dziewczyny.” dla kadłuba wiadomości.

READ  Bank Światowy zawiesza wszystkie programy w Rosji i Białorusi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.