Bill Belichick nie jest gotowy do zaangażowania się w Bats QB

FOXborough, MA – Trener New England Patriots, Bill Belichick, nie był gotowy, aby wymienić rozgrywającego po przegranej 33-14 z Chicago Bears w poniedziałek wieczorem.

Urzędnik Belichick wycofał się Mac Jones Po trzech strunach wejście dla nowicjuszy Billy Zappy w miejscu do końca gry i zadał pytanie, kto wystartuje, gdy drużyna odwiedzi New York Jets w niedzielę.

A Belichick nie był gotowy do popełnienia zobowiązania w poniedziałek, mówiąc: „Właśnie skończyliśmy mecz”.

Ostatnia gra Jonesa była sprzeciwem, ale Belichick upierał się, że nie zszedł z ławki i wróciłby do meczu w drugiej połowie, gdyby wynik był bliższy.

Powiedział, że drużyna zamierza grać zarówno Jonesem, jak i Zappem – i poinformował obu graczy o planie prowadzącym do meczu – z Jonesem, który wyzdrowiał po skręceniu lewej kostki, „jeden z czynników” w decyzji. Jones grał po raz pierwszy od 25 września.

Patriots przegrali 10-0 w pierwszej kwarcie, a wejście do gry Zapa wywołało natychmiastową iskrę z kaskadowymi ruchami w dół. Ale Zappe (14 z 22 podań na 185 jardów i przyłożenie z dwoma przechwytami) nie wytrzymał rozpędu w drugiej połowie.

Jeśli chodzi o to, co to oznacza w niedzielnym meczu z Jets (5-2), Jones jest gotowy na każdy scenariusz. To kluczowy mecz dla Patriotów, którzy w regionie Azji Wschodniej zajmują ostatnie 3-4 miejsca.

„Myślę, że kiedy nadejdzie niedziela, będziemy wiedzieć”, powiedział Jones po 3 z 6 na 13 jardów z jednym przechwyceniem. „Byłem w takiej sytuacji już wcześniej i zamierzam tylko spróbować pomóc zespołowi. Bez względu na moją kolejkę, będę gotowy i dam z siebie 100%”.

Jones nie obciąży swojego zdrowia żadnym procentem.

„Nie robię pełnego procentu”, powiedział. „Albo jesteś w stanie grać, albo nie. W NFL nie dostajesz żadnego uznania za grę lub nie, i nie ma wymówek”. „Czułem się więc, jakbym był w porządku. Z czasem będzie lepiej. Muszę grać lepiej”.

READ  Finał kwartetu kobiet 2022 na żywo: Ocon vs Stanford; Karolina Południowa wygrywa z Louisville, przechodzi do gry o tytuł

Niektórzy z graczy Patriots wydawali się zaskoczeni zmianą środka pola – i usłyszeli, jak kibice gospodarzy skandują „Zappy! Zappy! Zappy!” Jones również się zmagał. Zappe otrzymał niezwykłe wsparcie fanów po tym, jak pomógł zespołowi osiągnąć zwycięstwa w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

„To jest NFL dla Ciebie. To szybko zmieniający się biznes, lider w szerokim odbiorze Jacoby Myers Powiedział. „Trudno jest, jako człowiekowi, widzieć kogoś, kto tak ciężko pracuje, otrzymującego tego rodzaju leczenie”.

Jones powiedział, że wie, że Zappy zagra kiedyś w poniedziałek.

„Myślę, że trener Belichick miał dla nas naprawdę dobry plan. Zrozumiałem plan i to, co miało się wydarzyć… a wyczucie czasu to wyczucie czasu.

„Żałuję, że nie zagrałem trochę lepiej. Oczywiście mecz nie był dobry dla żadnego z nas i zaczyna się ode mnie.”

Zappy został zapytany, kiedy dowiedział się, że Jones zacznie w poniedziałek.

Odpowiedział: „Mniej więcej w tym samym czasie, co zrobiliście”, co wydawało się być znakiem, że rozpoczęcie gry jest nieuchronne. „Przygotowuję się tak, jak co dwa tygodnie, jakbyś grała na wyjeździe. To samo zrobię w tym tygodniu”.