„Błąd osądu” – Rolling Stone

Singer powołuje się na „zły przypadek zawrotów głowy” i protokoły Covid dla nie „ręcznie podpisanych” kopii Nowoczesna filozofia piosenki

Boba Dylana ona ma Przepraszam następujących fanów Kontrowersje wokół „ręcznie podpisanych” kopii z jego nowej książki Nowoczesna filozofia piosenkia legenda muzyki przyznała, że ​​użył robota po „poważnym przypadku zawrotów głowy”, a protokoły Covid uniemożliwiły mu osobiste podpisanie limitowanej edycji.

„Dowiedziałem się, że pojawiły się pewne kontrowersje wokół podpisów na niektórych moich ostatnich grafikach i na limitowanej edycji Nowoczesna filozofia piosenkiDylan napisał w piątek w rzadkim oświadczeniu w mediach społecznościowych. „Przez lata ręcznie podpisywałem każdy druk artystyczny i nigdy nie było problemu”.

Dylan kontynuował: „Jednak w 2019 roku cierpiałem na ciężki przypadek zawrotów głowy, który utrzymywał się w latach pandemii. Potrzeba pięciu pracowników pracujących w bliskim sąsiedztwie, aby umożliwić te sesje autografów, a my nie mogliśmy znaleźć bezpiecznego i praktyczny sposób na dokończenie tego, co musiałem zrobić w czasie epidemii wirusa. Tak więc w czasie pandemii nie można było niczego podpisać, a Vertigo nie pomogło. W miarę zbliżania się terminów umownych pojawił się pomysł robota-pióra, wraz z twierdzeniem, że takie rzeczy się robi”. Cały czas „w świecie sztuki i literatury”.

Niedługo po wydaniu Nowoczesna filozofia piosenki, niektórzy z tych, którzy wydali 599 dolarów na limitowaną edycję 900 egzemplarzy „osobiście podpisanych” – wraz z listem notacyjnym – zaczęli udostępniać swoje podpisy online. Jednak po porównaniu podpisów fani szybko doszli do wniosku, że podpis został utworzony za pomocą robota, który odtworzył podpis Dylana z nie mniej niż 17 różnymi niuansami.

wspólny

Po początkowym odrzuceniu próśb o zwrot pieniędzy, na początku tego tygodnia wydawcy Simon & Schuster powiedzieli w oświadczeniu, że dowiedzieli się, że „książki z limitowanej edycji rzeczywiście zawierają oryginalny podpis Boba, ale w formie faksymile. Zajmiemy się tym natychmiast”. szybki zwrot pieniędzy”.

W swoim piątkowym oświadczeniu Dylan dodał: „Użycie maszyny było błędem w ocenie, który chcę natychmiast naprawić. Współpracuję z Simon & Schuster i moimi partnerami z galerii, aby dokładnie to zrobić”.

READ  Oscar 2022: John Travolta, Uma Thurman i Samuel L. Jackson z Pulp Fiction ponownie spotykają się na rozdaniu Oscarów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *