Bliźniacy umieszczają Byrona Paxtona na liście kontuzjowanych

Bliźniacy ogłosili, że postawili pomocnika Byrona Buxtona Na 10-dniowej liście kontuzji niskiego stopnia napięcia prawego biodra. łapacz / oszust Kaleb Hamilton Wezwanie z ulicy Triple-A Paul zajął jego miejsce na aktywnej liście. Klub również potwierdził Wcześniej wspomniane Wybierz dobrze Aaron Sanchez Aby rozpocząć dzisiejszy mecz z Astros, lewą stroną Devin Smeltzer Został wybrany dla św. Pawła. gracz narożny Alex Kirillovktóry jest poza sezonem po tym, jak przeszedł operację nadgarstka w tym miesiącu, został przeniesiony na listę 60-dniowych kontuzjowanych, aby odblokować 40-osobowy skład Sancheza.

Buxton opuścił wczorajszy mecz z bólem w pachwinie, a trener Rocco Baldele powiedział dziennikarzom po meczu, że problem niepokoił piłkarza gwiazdy obrony przez większość sezonu (poprzez Aaron Jaliman z Athletic). Klub ogłosił, że dziś zamierza wykonać rezonans magnetyczny. Darren Wolfson ze SKOR North Raporty To MRI nie ujawniło żadnych poważnych problemów, najwyraźniej poparte specyfikacją zespołu dla szczepu „niskiej jakości”. Jednak Buxton będzie kosztować Buxton co najmniej półtora tygodnia emocji.

To już drugi sezon z rzędu, w którym Buxton wylądował w IL z powodu nadwyrężenia prawego biodra. Jego poprzednia kontuzja uda, której doznał podczas pracy w bazach, kosztowała go prawie sześć tygodni między majem a czerwcem 2021 roku. Nic nie wskazuje na to, aby problem był tak poważny – wydaje się to mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę ogólnie optymistyczne perspektywy klubu – ale nawet dwa tygodnie bez meczu All-Star po raz pierwszy byłyby ogromnym ciosem dla drużyny z Minnesoty, która pojawiła się w dwóch meczach Guardians w AL Central i trzech meczach poza ostatnim miejscem Wild Card w MLS.

Oprócz bólu ud, który najwyraźniej nękał Buxton przez cały sezon, klub był ostrożny z obciążeniem pracą, ponieważ odczuwał ból w prawym kolanie. Wydaje się, że bycie mądrzejszym w swoim czasie gry pomogło Buxtonowi uniknąć okresu IL z powodu problemów z kolanem, ale po raz pierwszy w całym sezonie wyląduje z półki z problemem biodra. Spędził trochę czasu w IL każdego roku od 2017 roku, ale nadal jest porażony prądem, gdy jest fizycznie w stanie wziąć udział w boisku. Buxton zdobył tego lata pierwszy w swojej karierze All-Star, zdobywając 28 home runów w 92 meczach. Zrobił tylko 0,224 z 0,306 na bazie, ale połączenie jego potężnej siły i obrony w polu sprawiło, że stał się jednym z najlepszych graczy w grze.

READ  Rosyjscy i białoruscy tenisiści będą mogli rywalizować w US Open

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.