Bliźniacy umieszczają Carlosa Correę na Covid IL

31 maja: Bliźniacy ogłosili, że Korea została umieszczona na liście osób zarażonych Covid. krótki przystanek Jermaine Palacios Został wybrany do składu jako zawodnik rezerwowy i zadebiutuje w Major League w dzisiejszym dwugłowym meczu w Detroit. Minnesota również kosztowała go przysięgę Cole Sands Jako 27. zawodnik tego podwójnego rachunku, dzisiaj rozpocznie swoją pierwszą główną karierę ligową w drugim meczu.

Palacios, lat 25, został podpisany przez Minnesotę poza jego rodzinną Wenezuelą jako amatorski wolny agent w 2013 roku. Bliźniacy ostatecznie przerzucili go na Rays w 2018 roku. Jake Odorese Handluj z Tampa Bay, ale Palacios walczył przez większą część swoich dwóch lat w organizacji Rise. Po wyjściu na wolność w sezonie 2020-21, Palacios wrócił do Twins po pomniejszym kontrakcie ligowym i wrócił na mapę szans z mocnym pokazem na 2021. MLB.com obecnie plasuje go na 29. miejscu wśród parobków Twins, podczas gdy Baseball America plasuje go jako najlepszego gracza defensywnego w systemie Minnesota. Palacios osiągnął .259/.340/.439 w Triple-A w zeszłym roku i zatrzymuje się na .262/.325/.379 od 2022.

Sands, 24 lata, był piąty w Twins w 2018 roku i zadebiutował w MLB parą wygodnych przejażdżek na początku tego sezonu. Producent z Florydy jak dotąd prawie zrobił furorę w Triple-A, choć w zaledwie pięciu startach. Jest powszechnie uważany za jednego z 15 najlepszych kandydatów w Twins, w dużej mierze dzięki jego 2,46 ERA i 28,7% wskaźnikowi trafień w 80 1/3 rund piłki Double-A w zeszłym roku. Sands nie miał więcej niż pięć rund występów od 13 kwietnia, więc być może czeka go dziś stosunkowo krótki spacer. Tydzień temu rzucił trzy opony bez punktów podczas swojego ostatniego występu Triple-A.

30 maja: Carlos Correa Nie grał dziś w Twins 7-5 przegranej z Tygrysami, a po meczu menedżer Minnesoty Rocco Baldeley Powiedział dziennikarzom, że w połowie meczu powiedziano mu, że krótkoterminowy test dał pozytywny wynik na COVID-19. Correa zostanie umieszczona na liście kontuzji związanych z COVID w meczu przed podwójnym nagłówkiem Twins jutro w Detroit.

READ  NBA, związek zawodników zgadza się na przedłużenie terminu wycofania się z CBA, podają źródła

W ciągu pierwszych dwóch miesięcy Korei z bliźniakami było sporo wzlotów i upadków, ponieważ spędził on również 10 dni w regularnym IL z powodu siniaka na prawym środkowym palcu. Correa również był dość powolny, ale teraz uderza bardzo podobnie jak zwykle, z całkowitym cięciem .279/.344/.407 z trzema Homerami w 154 występach na planszy. To daje 122 wRC+/123 OPS+, nieco poniżej średniej pracy w Korei.

Jednak Korea jest teraz odsunięta na bok przez co najmniej 10 dni po pozytywnym wyniku testu na COVID-19. Zgodnie z zasadami ligi, Correa może wrócić wcześniej, jeśli nie ma gorączki przez 24 godziny, dwa razy negatywne testy i ma zgodę trzech lekarzy (lekarz zespołu Twins, lekarz wyznaczony przez MLB i lekarz wyznaczony przez MLBPA).

Korea dołącza Joe Ryan A Gilberto Celestino Na liście COVID w Minnesocie jedna podsekcja obszernej listy osób zakażonych jest niepokojąco długa w przypadku bliźniąt. Po oficjalnym dodaniu Correi będzie trzynastym graczem w Minnesocie, a klub To też będzie krótkie Kilku nieszczepionych graczy na serię w Toronto w dniach 3-5 czerwca.

Wcześniej kompleksowy pierwszy wybór Royce Lewis Podczas poprzedniej przerwy Correi zabrakło mu, ale sam Lewis został dziś umieszczony na liście kontuzjowanych po tym, jak doznał siniaka kości w prawym kolanie po uderzeniu w środkową ścianę boiska we wczorajszym meczu. To pozostawia korzyść Nick Gordon Albo normalna druga zasada Jorge Polanco Jako najlepszy kandydat na krótki zasięg pod nieobecność Korei, a trzeci baseman Jiu Orchila Ma też krótkie doświadczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *