Boeing, Hilton, Spotify, Garmin i nie tylko

Sprawdź firmy, które pojawiają się na pierwszych stronach gazet z wyprzedzeniem:

Boeing (BA) – Wysłane przez Boeing Szersza niż oczekiwano strata kwartalna Zarobki poniżej konsensusu szacunków. Jednak Boeing odnotował dodatnie przepływy pieniężne z działalności operacyjnej i, inaczej niż w poprzednich kwartałach, nie odnotował żadnych obciążeń związanych z produktem 737 MAX Jet. Boeing wzrósł o 4,4% w działaniach przedrynkowych.

Hilton na całym świecie (HLT) – Hilton zyskał 4,8% na rynku przedrynkowym po tym, jak wyniki operatora hotelowego za drugi kwartał przekroczyły szacunki górnej i dolnej linii. Hilton podniósł swoją całoroczną prognozę, ponieważ popyt na podróże nadal rośnie.

Spotify (SPOT) – Spotify odnotowało stratę kwartalną lepszą niż oczekiwano, ale jej przychody przekroczyły prognozy analityków, ponieważ odnotował 14% wzrost liczby abonentów płacących za usługę przesyłania strumieniowego premium. Spotify wzrósł o 6% w handlu przedrynkowym.

Garmin (GRMN) – Akcje producenta urządzeń GPS spadły o 9,3% na rynku przedrynkowym po tym, jak przekroczył on szacunki dotyczące kwartalnych przychodów, chociaż przychody były niższe od szacunków analityków. Garmin powiedział, że na jego wyniki negatywnie wpłynęła niższa wydajność w segmencie fitness.

Tempur chili (TPX) – Akcje sprzedawcy materacy spadły o 6,9% przed wprowadzeniem na rynek po tym, jak jego kwartalne przychody i zyski nie były zgodne z szacunkami analityków. Firma podała, że ​​czynniki makroekonomiczne przyczyniły się do pogorszenia środowiska operacyjnego w Ameryce Północnej. Tempur Sealy obniżył swoją całoroczną prognozę.

Shopify (SHAP) – Dostawca platformy e-commerce spadł o 6,8% w działaniach przedrynkowych po tym, jak odnotował większą niż oczekiwano stratę i powiedział, że straty powiększą się w bieżącym kwartale. Shopify powiedział, że inflacja i rosnące stopy procentowe wpłyną na wydatki konsumentów.

Microsoft (MSFT) – Microsoft zyskał 3,5% na rynku przedpremierowym W ostatnim kwartale brakowało zarówno górnej, jak i dolnej linii. Firma odnotowała najwolniejszy wzrost przychodów od dwóch lat ze względu na spowolnienie działalności w chmurze. Jednak Microsoft wydał optymistyczną prognozę, mówiąc, że sprzedaż skorygowana o walutę i dochód operacyjny wzrosną w tym kwartale o dwucyfrowe wartości procentowe.

READ  Prezydent Ukrainy Wołodymyr Żeleński jest celem nr 1 Rosji, a za nim jego rodzina

listy (GOOGL) – Wzrosła również liczba alfabetów, która wzrosła o 3,7% w działaniach przedrynkowych Kwartalna sprzedaż i zyski nie spełniały prognoz Wall Street. Wyniki Google Parent były częściowo zagrożone przez wydatki reklamodawców, ale niektórzy inwestorzy szykowali się na jeszcze gorsze wyniki.

Grill meksykański Chipotle (CMG) – Chipotle wzrósł o 9% w handlu przedrynkowym, z raportem operacyjnym sieci restauracji Lepsze niż oczekiwane zwroty Za ostatni kwartał. Chipotle był w stanie zrekompensować wzrost kosztów kilkoma rundami podwyżek cen.

PayPal (PYPL) – PayPal dodał 6,8% na rynku przedrynkowym po tym, jak Wall Street Journal poinformował, że inwestor-aktywista Elliott Management przejął udziały w firmie. Wielkość stosu i intencje Elliotta są nieznane.

Lek Deva (TEVA) – Akcje TEVA wzrosły o 22,9% w obrocie przedrynkowym po osiągnięciu krajowej ugody w wysokości 4,25 miliarda dolarów w związku z jej rzekomą rolą w kryzysie opioidowym.

Enfaza energii (ENPH) – Raport Enphase Lepsza niż oczekiwano sprzedaż i zyski W ostatnim kwartale jego akcje wzrosły o 9%, wywołując zwyżkę przedrynkową. Wyniki firmy produkującej sprzęt słoneczny zyskały dzięki ożywieniu działalności w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *