Bójka podsumowuje wspólną praktykę Los Angeles Rams i Cincinnati Bengals

CINCINNATI — Wstrząśnienie mózgu między Cincinnati Bengals i Los Angeles Rams zmusiło obie drużyny do zawieszenia treningów międzyskładowych, ostatniego dnia treningów drużyn w czwartek.

Później, burzliwego dnia, podczas treningu drużynowego doszło do bójki z udziałem pierwszej drużyny ofensywy Bengalów i obrony pierwszej drużyny Ramsów. Obrońca Rams, którego nie można rozpoznać z daleka, zaatakował prawy chwyt bengalski Lyle Collins. Sekundy po ucieczce Cincinnati obrońca owinął Collinsa od tyłu i owinął ramiona wokół piersi. Joe Mixon To było kilka jardów w dół.

Collins wziął wyjątek i zadał ciosy, gdy tylko się uwolnił, wywołując ogromną bójkę, która wywołała kilka gwizdów i flag z załogi urzędników. Kilka hełmów zostało usuniętych Wypatrywanie przez fotografa z Cincinnati Enquirer Gra w obronę baranów Aaron Donald Trzymając bengalską pokrywkę w każdej ręce. Po treningu A Film stał się wirusowy na Twitterze Donald wydaje się wymachiwać hełmem kilka razy podczas scrum.

Zawodnicy obu drużyn byli rozproszeni po całym boisku treningowym w pobliżu obiektu treningowego Cincinnati i ulicy oddzielającej Baycore Stadium. Po kilku minutach zespoły postanowiły zakończyć kontrowersyjną praktykę.

Donald odmówił komentarza za pośrednictwem rzecznika grupy, który powiedział, że grupa nie komentuje.

Trener Rams, Sean McVay, powiedział wcześniej, że nie chce tworzyć wielkiej walki, aw niektórych przypadkach są to dwie drużyny broniące się nawzajem. Obaj trenerzy mówili o tym, że chcą być bezpieczni i uzyskać odpowiednią ilość pracy.

„Obserwuję, jak faceci się huśtają, niektórzy mają kaski, niektórzy nie” – powiedział McVay. „Jest scrum. Nigdy nie wiadomo, co może się stać. A moim największym zmartwieniem są niepotrzebne kontuzje ludzi, na których liczymy w naszym zespole lub w innym zespole”.

READ  2022 BMW Championship Leaderboard, stopnie: Patrick Cantlay skutecznie broni tytułu w Wilmington

Trener Bengals Zach Taylor powiedział: „Zrobiło się trochę bałaganu”.

– Nazywaliśmy to – powiedział Taylor. „Byliśmy na końcu [practice] Okres. Mamy za sobą dwa dobre dni pracy. Czy warto więc zdobyć dodatkowe dwie sztuki? Nie. Więc nazwaliśmy to.”

Czwartek nie był pierwszym, kiedy Collins był zaangażowany w kontrowersje. Wydawało się, że brał udział w dwóch innych walkach z obrońcą Rams. Pewnego razu został zastąpiony przez bengalski sprzęt rezerwowy w treningu zespołowym De’Ante Smith.

Zapytany o rolę Collinsa w walkach, Taylor odmówił wchodzenia w szczegóły. Cincinnati nie udostępniało zawodników po treningu.

Barany rozgrywający Mateusz StaffordJedyny zawodnik Los Angeles, który rozmawiał z mediami, był na przeciwległym boisku, pracując przeciwko początkowej obronie Bengalczyków i nie miał szczegółów na temat incydentu.

Obie drużyny mają mieć wolny piątek przed zakończeniem przedsezonu meczem w sobotę w Cincinnati. Oczekuje się, że żadna z drużyn nie wystartuje w finale. Taylor powiedział, że nie przewiduje żadnej wrogości.

Wcześniej w tym tygodniu obrona Bengalów Vaughan Bell Taylor opublikował wiadomość od lidera zespołu Mike Brown O bójkach po bójkach na wspólnych treningach innych drużyn.

„Nie chcesz być nagłówkiem”, powiedział Bell o wiadomości z recepcji. „Utrzymuj wszystko w czystości”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.