Bono organizuje „imprezę pokojową” na stacji metra w Kijowie i odwiedza zbombardowane miasta

japióra piosenkarki Bono z grupy U2, W niedzielę dał koncert na kijowskim metrze, podczas którego chwalił walkę Ukrainy o „wolność” i wzywał do szybkiego pokoju.

Z podium stacji metra w stolicy Ukrainy legendarny 61-letni muzyk i gitarzysta The Edge wykonał wiele klasyków grupy, m.in. „Niedziela, Krwawa Niedziela”lub „pragnienie” lub Z Tobą lub bez ciebie.

„Naród Ukrainy nie tylko walczy o swoją wolność, Walczą za nas wszystkich, którzy kochają wolnośćpowiedział piosenkarz.

Bono zwrócił również uwagę na konflikty, które nękały jego kraj, Irlandię, oraz problemy, które wybuchły z powodu jej potęgi. Brytyjski sąsiad.

„Modlimy się, aby wkrótce cieszyli się tym pokojem” – dodał.

Odwiedził obszary, które zostały zbombardowane

Zaledwie miesiąc po wydaniu jego piosenki „Walk on Ukraine”, poświęconej Ofiary ukraińskie to Rosjanie Powiedział, że Bono odwiedził niektóre z obszarów najbardziej dotkniętych inwazją na prośbę prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, z którym spotka się później.

W zbombardowanej Borodince, po przeczytaniu wiersza obok pomnika ukraińskiego poety Tarasa Szewczenki, wyraził przekonanie, że młodzież Rosji zmieni się i ujarzmi. Prezydent Putin.

Ludzie klaszczą dla Bono

Nieoczekiwana wydajność przez Bono – który przez całą swoją karierę był zaangażowany w wiele spraw, w tym walkę z biedą i AIDS – stało się, gdy w Kijowie zabrzmiały syreny przeciwlotnicze, a na wschodzie kraju szalały walki.

Podczas imprezy Bono zadzwonił do Ukraiński żołnierz śpiewa wersję piosenki „Stand By Me”.

Wśród niewielkiej frekwencji na paradzie byli członkowie ukraińskich sił zbrojnych. Ktoś powiedział: „To dobre wibracje, to wszystko”.

READ  Oglądaj film Colina Farrella za darmo - Rolling Stone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *