Broncos vs. Colts wynik: aktualizacje na żywo, statystyki meczów, skróty, transmisje „czwartkowej nocy piłki nożnej”

Indianapolis Colts biorą udział w wyścigu AFC South, nawet na początku sezonu. Indianapolis będzie bez Jonathana Taylora w czwartkowym meczu z Denver Broncos, co da Mattowi Ryanowi i podającemu meczowi wpływ na mecz w prime-time.

Indianapolis ma średnio tylko 14,3 punktu na mecz, ostatni w NFL w tym sezonie. Ryan był niezgodny z pięcioma przyłożeniami i pięcioma przechwytami. W tym sezonie ma osiem przegranych (najwięcej w NFL) i został zwolniony 15 razy (piąty najwięcej w NFL). Ciasne partie Ryana – Mo Ali-Cox i Jelani Woods – połączyły siły, aby w ostatnich dwóch meczach łapać przyłożenia, aby zapewnić Colts iskrę czerwonej strefy.

Broncos nie będzie Javonte Williamsem (rozdarty ACL) do końca sezonu, więc Melvin Gordon i Mike Boone zajmą się bieganiem wstecz. Gordon ma cztery przejęcia w 37 meczach w tym sezonie, więc jego dotknięcia będą czymś, na co trzeba mieć oko w tym jednym. Denver ma średnio tylko 16,3 punktu na mecz w tym sezonie, trzeci najgorszy wynik w NFL.

Mecz będzie ciekawy, ponieważ obie drużyny będą walczyć o pozostanie w AFC. Przypnij to do bloga na żywo, aby uzyskać wszystkie aktualizacje i analizy w czasie rzeczywistym z tego wynikające!

Jak zobaczyć

Data: czwartek, 6 października | Czas: 20:15 czasu ET
Lokalizacja: Mile High w Field (Denver)
Strumień: Amazon Prime Video
Podążać: Aplikacja sportowa CBS
Sprzeczności: Broncos -3, O/U 42

READ  Załamanie w Southwest Airlines pogarsza się, pozostawiając pasażerów pozostawionych samych sobie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *