Broncos zaczynają szukać innych potencjalnych kandydatów na trenerów

Getty Images

Od wtorkowej nocy w lidze krążyły wiadomości, że Broncos są bliscy podjęcia decyzji w sprawie swojego następnego głównego trenera. Pięć dni później pojawił się raport, że w zasadzie wrócili do punktu wyjścia.

Jeremy Fowler z ESPN.com donosi, że mają go Broncos Ostatnio sprawdzałem innych kandydatów, w przypadku gdy będą musieli rozszerzyć swoje poszukiwania w zakresie szkoleń. Według raportu jednym z kandydatów jest koordynator ofensywy Giants, Mike Kafka.

To jest nienormalne. Trzy tygodnie poza sezonem i pięć tygodni po tym, jak zwolniło się stanowisko, nie powinien to być dobry moment na rozpoczęcie dalszych badań nad innymi kandydatami.

Nie jest jasne, dlaczego Bronco obracał kołami. Czy nikt (z wyjątkiem tymczasowego głównego trenera Jerry’ego Rosberga) nie chce tej pracy? Czy nie inwestują wystarczająco dużo pieniędzy z Wal-Martu w to stanowisko?

A może w kuchni jest za dużo kucharzy? Czy niektórzy w grupie właścicieli chcą jednego kandydata (jak koordynator obrony 49ers DeMeco Ryans), ale inni chcą kogoś innego?

Bez względu na konkretny powód, postrzeganie jest takie, że albo nie mogą dostać tego, kogo chcą, albo nie wiedzą, kogo chcą.

Proces ten musiał być frustrujący dla dyrektora generalnego Grega Pennera (na zdjęciu). Pomimo sprzedawany wielu reporterom jako „należyta starannośćFakt, że Penner wsiadł do samolotu i udał się osobiście na rozmowę z głównym trenerem Michigan, Jimem Harbaughem – po tym, jak Harbaugh zdecydował po hipotetycznej rozmowie, by zostać na miejscu – sugeruje, że Broncos chcieli Harbaugha bardziej niż Harbaugh Broncos. wygląd i dynamika mocy. Zdać sobie sprawę, że wygląda to zupełnie inaczej, jeśli idzie do Harbaugh, niż jeśli przychodzi Harbaugh.

Pomimo narracji, którą wpychają do mediów, wygląda na to, że Broncos ścigają Harbaugha, Harbaugh mówi „nie, dziękuję”, Broncos ponownie go ścigają, a Harbaugh ponownie mówi „nie, dziękuję”.

READ  Luka Doncic potrzebuje więcej Mavericków, a on jest taki sam w kwalifikacjach

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że chodzi o pieniądze. Grupa właścicieli Denver jest zdecydowanie najbogatsza w lidze. Możliwe, że najlepsi kandydaci (Nieważne ile) oczekiwać czegoś więcej niż Zwykła ilość sałaty przed podjęciem pracy.

Trzeba przyznać, że na przykład były trener Saints, Sean Payton, chce co najmniej 20 milionów dolarów rocznie. Jak właściciel nieruchomości może rozsądnie twierdzić, że go na to nie stać?

Podwyższenie oczekiwanej ceny polega na tym, że kolejnemu trenerowi zostanie powierzone zadanie naprawy rozgrywającego Russella Wilsona. W tym momencie jest to w zasadzie hazard pay.

Penner i reszta potentatów z Wal-Martu dostają lekcję na temat ryzyka związanego z posiadaniem i prowadzeniem drużyny NFL. Trzeba podejmować ważne decyzje, liczy się czas, a realizacja szybko staje się rzeczywistością.

Obecnie uważa się, że Broncos nie mogą mieć tego, kogo chcą, nie wiedzą, kogo chcą, lub jedno i drugie.

Oto pomysł. Jeśli poszukiwania są już słabe, przyjrzyj się bliżej temu, co robi dzisiaj obrona Bengals Patricka Mahomesa A Chiefs być może rozważają zatrudnienie koordynatora obrony Cincinnati, Lou Anarumo, nawet jeśli będą musieli poczekać jeszcze dwa tygodnie, aby się z nim spotkać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *