Brook Lopez znokautował Treya Lylesa po walce w ostatnich sekundach zwycięstwa Bucks nad Kings

Brook Lopez i Trey Lyles wywołali gorącą kłótnię w ostatnich sekundach wygranej Milwaukee Bucks 133:124 nad Sacramento Kings w poniedziałkowy wieczór.

Na około 15 sekund przed końcem Giannis Antitekounmo powoli zaczął kozłować piłkę, kończąc czas. Lillis, gdy Antetokounmpo przechodził obok niego, wyciągnął rękę i mocno sfaulował Antetokounmpo, po czym go popchnął. Gdy mecz w zasadzie się skończył, Lopez nie docenił błędu i natychmiast wskoczył.

Lopez natychmiast uderzył Lylesa w twarz i sprawy potoczyły się bardzo szybko. Obaj zaczęli się popychać, gdy obie drużyny uderzyły w coś, co stało się ogromnym scrumem, który spadł na stół strzelców w Golden 1 Center.

Wiele osób zajęło Lopezowi rzucenie Lylesa.

Urzędnicy ostatecznie rozdzielili grupę. López i Lyles popełnili faule techniczne i zostali wyrzuceni z boiska.

Następnie Bucks zabrakło czasu i przypieczętowali zwycięstwo dziewięcioma punktami.

„Nie wiem, co się stało, ale nikomu niczego nie zabierzemy. Zaufaj mi” – powiedział trener Kings, Mike Brown. Przez Jasona Andersona z Sacramento Bee. „I wszyscy będą tam obrońcami”.

Lopez zakończył mecz z 23 punktami i ośmioma zbiórkami. Antitokonmo prowadził Bucks z 46 punktami i 12 zbiórkami. Trafił 19 z 28 z gry. Milwaukee wygrało teraz cztery z ostatnich pięciu.

Dearon Fox prowadził Kings z 35 punktami i ośmioma zbiórkami, a Domantas Sabonis miał 23 punkty, 17 zbiórek i 15 potrójnych asyst. Lyles zdobył sześć punktów i siedem zbiórek z ławki. Porażka przerwała passę trzech zwycięstw Sacramento.

„To niefortunne. Myślę, że to był świetny mecz” – powiedział o walce trener Bucks, Mike Bodenholzer. Przez 247 Cameron Salerno. „Jestem pod wrażeniem Sacramento i sposobu, w jaki grają. Nie zamierzam nic mówić o tym, co się wydarzyło lub nie”.

READ  Kurt Warner przedstawia teorię o sztuce Toma Brady'ego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *