Bryce Harper doznał złamania kciuka i wyjechał do Phyllis na czas nieokreślony.

Stan Billy’ego pogorszył się w sobotę wieczorem, kiedy Price Harbor doznał złamania lewego kciuka i wyszedł na czas nieokreślony.

Harper został trafiony w kciuk strzałem Blake’a Snella z prędkością 97 mil na godzinę w czwartej rundzie w San Diego. Natychmiast upadł na ziemię, złapał się za lewe ramię i zaczął pulsować z bólu. Widocznie sfrustrowany Harper powiedział coś do Snella, który przeprosił i odpowiedział, że nie zrobił tego celowo. Harper krzyknął do Snella, że ​​wie, że to nie było zamierzone.

W najbliższych dniach zostanie poddany ponownej ocenie, aby określić drogę do powrotu do zdrowia i czy konieczna jest operacja.

Harper jest niezastąpiony jak każdy inny gracz w baseballu. Billis nabrał smaku na początku tego tygodnia, kiedy strzelili łącznie pięć przejazdów w trzech meczach, które przegapili z pęcherzem. Harper po raz kolejny był jednym z najlepszych graczy w baseballu, zdobywając 320 / 0,385 / 0,602 w sobotnim meczu z 21 deblami, 15 osobami korzystającymi z domu i 48 RBI pomimo nieudanego dziewięciu meczów. Od czasu zeszłorocznej przerwy All-Star ma na koncie sześć podstawowych zwycięstw więcej niż którykolwiek z głównych turniejów.

„To trudne, w roku, w którym wygrał, to on jest osobą” – powiedział Kyle Schwartz w meczu po emisji. „To ciężki cios, ale musimy się z tym pogodzić. To oczywiście trudne, ale myślę, że możemy poradzić sobie z takim ciosem w tym klubie mlecznym. Mamy wielu dobrych graczy, musimy to zrobić. Jeśli towarzysze ’ numery są wywoływane, musimy odpowiedzieć na. „

To kolejna próba, ale użyteczny rok dla rządzącego MVP. Nie był w stanie rzucać ani grać na boisku od drugiego tygodnia sezonu z powodu małej przerwy w jego UCL. W przyszłym tygodniu zaplanowano ponowne badanie łokcia. Spóźnił się na ten czas, ponieważ wcześniej w tym tygodniu miał infekcję pęcherza na dłoni.

READ  Prognoza dla obszaru DC: Słoneczny i ciepły Dzień Ojca, z powstrzymującym się deszczem

Koniec meczu w sobotę, a 4-2 Billies wygrywa, W świetle kontuzji Harpera nastąpiła niemal refleksja. Phils będzie potrzebował kilku hitów, zwłaszcza Nicka Castellanosa, którego w tym momencie się nie spodziewał. Są bez Jeana Sekury, który do początku września złamał palec w wyścigu i odpadł.

Termin handlu jest nieco dłuższy niż pięć tygodni, a Phillies mogą skupić się na zapolowym lub DH. Tymczasem Mickey Monique wraca do wielkich lig.

Subskrybuj Phillies Talk: Podcasty Apple | Gry Google | Spotify | Dostosować | Sztuka 19 | Oglądaj na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *