Bulls pozyskali wolnego agenta Patricka Beverleya: Źródła

Źródła potwierdziły, że oczekuje się, że obrońca wolnego agenta Patrick Beverley podpisze kontrakt z Chicago Bulls sportowiec w poniedziałek. Oto, co powinieneś wiedzieć:

tło

34-latek wróci tam, gdzie wszystko się zaczęło, dorastając w Chicago. Bulls rozpoczną drugą połowę sezonu 24 lutego, kiedy zmierzą się z Brooklyn Nets w pierwszym meczu po przerwie All-Star.

Dlaczego Bulls mieliby go podpisać?

Kiedy Russell Westbrook wylądował z Los Angeles Clippers w poniedziałek, Bulls szybko zgodzili się wprowadzić następną dostępną opcję. Obrona była problemem dla Bulls przez cały sezon, zwłaszcza w defensywie.

Brak piłki przez cały sezon zdziesiątkował obronę obwodową zespołu i pozostawił Bulls w nieładzie, często w ofensywie. Beverly próbuje nadać strukturę i intensywność coraz bardziej mroźnemu zestawowi. – Mayberry

Jak Beverly znalazła się na liście?

Spodziewaj się, że od samego początku będzie żądał pracy początkowej. W przypadku braku piłki Bulls polegali na drugorocznym obrońcy Ayo Dosonmu jako starterze.

Po obiecującym debiutanckim sezonie Dosunmu jeszcze nie zrobił wielkiego skoku w roku 2. To otwiera drzwi Beverley do przejęcia kontroli nad drużyną. – Mayberry

Co oznacza podpisanie umowy na resztę sezonu Chicago

Chicago ma do rozegrania 23 mecze i rozpocznie część swojego harmonogramu po All-Star dwa mecze za Toronto na 10. miejscu w tabeli wschodniej. Bulls (26-33) mają passę sześciu porażek, nie przekroczyli 500 od początku listopada i przegrywają pięć meczów, kiedy prowadzą przynajmniej 16 punktami.

Gdyby tylko Beverly mógł tchnąć życie w Bulls i doprowadzić ich do play-offów, rodowity Chicago stałby się legendą w swoim rodzinnym mieście. – Mayberry

wymagane odczyty

(Zdjęcie: Gary A. Vasquez/USA Today)

READ  Astros strzelił 5 meczów u siebie w drugiej połowie przeciwko Red Sox

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *