Była supergwiazda WWE pojawia się w Zakazanych drzwiach AEW X NJPW

Claudio Castagnoli to elita.

Płacąc za oglądanie w AEW x NJPW Forbidden Door, Claudio Castagnoli (FKA Cesaro w WWE) zadebiutował Kiedy tajemniczy przeciwnik był przeciwko Zackowi Sabre Jr., który miał dzisiaj zmierzyć się z Bryanem Danielsonem. Jednak w Odcinek 6/22 AEW DynamiteDanielson potwierdził, że medycznie nie pozwolono mu uczestniczyć w zawodach, ale stwierdził, że ma odpowiednią alternatywę, by zmierzyć się z Sabre Jr. w dzisiejszym wydarzeniu.

Mecz będzie przeciwko Sabre Jr. Pierwszy występ Castagnoli na ringu spoza WWE od czasu podpisania kontraktu z firmą w 2011 roku. Przed dziesięcioletnią karierą w WWE, Castagnoli był gwiazdą sceny niezależnej, w szczególności biorąc udział w Ring Of Honor, PWG, CZW i Chikara. Castagnoli początkowo podpisał kontrakt z WWE w 2011 roku, gdzie szybko awansował w szeregach, wyprowadzając się ze strefy rozwoju firmy FCW i wkrótce zadebiutował w głównym rosterze w kwietniu 2012 roku. Były Cesaro zdobył swój pierwszy tytuł singla zaledwie cztery miesiące po pojawieniu się w showdown Violent, Santino pokonał Marellę, aby wygrać Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych. „Swiss-Superman” jest siedmiokrotnym mistrzem WWE Tag Team, posiadającym tytuły z Sheamusem (5 razy), Shinsuke Nakamurą (raz) i Tysonem Kiddem (raz). Castagnoli spokojnie pozwolił, by jego umowa z WWE wygasła w lutym tego roku, kończąc jego 11-letnią kadencję w firmie.

Po jego odejściu z WWE, Castagnoli „położył się” i spędzał czas z rodziną przed powrotem na ring. Doniesiono, że Castagnoli miał wysoką cenę wywoławczą, gdy kilka firm zwróciło się do niego o pojawienie się, ale wydaje się, że osiągnął porozumienie z prezesem i dyrektorem generalnym AEW Tonym Kahnem.

Ciesz się Wrestling Inc. Z ciągłym pokryciem AEW x NJPW Forbidden Door, które można znaleźć przez Kliknij tutaj.

READ  AEW honoruje Jaya Briscoe meczem w hołdzie po jego tragicznej śmierci

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

liczyć

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *