Były piłkarz z Teksasu i Nowego Meksyku, Jaden Hellaby, zmarł

Dom tamilskiESPN22 maja 2023, 15:51 czasu wschodniego1 minuta na przeczytanie

Obie szkoły poinformowały w poniedziałek w mediach społecznościowych o śmierci Jadena Halaby’ego, byłego piłkarza stanów Nowy Meksyk i Teksas.

W niedzielę krewny Halabiego napisał w mediach społecznościowych, że zaginął od piątku, a rodzina nie była w stanie „namierzyć żadnego z jego urządzeń”. Ostatni raz widziano go w Dallas i nie ma oficjalnych informacji na temat przyczyny jego śmierci.

Hellabi spędził sezon 2022 w Nowym Meksyku, gdzie grał w ewentualnym tight end, a następnie biegał z powrotem. Został powołany do Teksasu w 2020 roku i wystąpił tam w dwóch meczach w tym sezonie. Przeszedł na emeryturę w 2021 roku w Teksasie, zanim przeszedł dalej.

„To niezwykle tragiczna i druzgocąca wiadomość o odejściu Jadena” – powiedział trener Teksasu Steve Sarkissian w oświadczeniu. „Był cudowną osobą i kimś, z kim wszyscy lubiliśmy przebywać, trenować i spędzać czas. Wszystkie nasze myśli są z jego rodziną, przyjaciółmi i kolegami z drużyny i chcemy przesłać im nasze najgłębsze kondolencje w tak trudnym czasie ”.

Hallaby, który pochodził z Dallas, ukończył Mansfield Timberview High School i uczęszczał do Bishop’s Dunn w Dallas jako licealista, gdzie zdobył tytuł stanowy.

Złapał dwa podania na 44 jardy dla Nowego Meksyku w zeszłym sezonie, aby przejść 59 jardów na 13 prowadzących. Na portal transferowy wszedł po sezonie 2022 w UNM.

READ  Celem Eagles jest wyprzedzenie NFC w kluczowym meczu z Giants

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *