Capcom ogłasza Dragon’s Dogma 2

Capcom oficjalnie tworzy kontynuację Doktryna smokasympatyczna, ale skromna gra RPG wydana w 2012 roku. Smoczy dogmat 2potwierdzone przez weterana Capcom i Doktryna smoka Reżyser gry Hideaki Itsuno podczas 10. rocznicy transmisji na żywo w czwartek.

I dołącz do Itsuno Doktryna smoka Dyrektor artystyczny Daigo Ikino i kierownik ds. sztuki środowiskowej Kenichi Suzuki, którzy również pracują nad sequelem, podczas transmisji.

Smoczy dogmat 2 Opracowany przy użyciu wewnętrznego silnika RE firmy Capcom, technologii, która napędza najnowsze wydania Resident Evil, Devil May Cry 5A w przyszłym roku Street Fighter 6. Poza tym Etsuno nie miał zbyt wiele do przekazania Smoczy dogmat 2Poza tym jest w pełnej produkcji i ma nadzieję, że będzie warto czekać dekadę. Data premiery i platformy sequela nie zostały ogłoszone.

oryginalny Doktryna smoka Wydany na PlayStation 3 i Xbox 360. In Nasza recenzja fantasy RPG akcjipowiedzieliśmy Doktryna smoka „Obejmuje nieokiełznane wybory projektowe, które zapewniają świetne wyniki, nawet jeśli niekoniecznie działają na rzecz lepszego doświadczenia gracza”. Skrzynia Capcom Dragon’s Creed: Pojawienie się ciemnościrozszerzenie/ponowne wydanie oryginału, w 2013 roku.

READ  Gdzie zamówić Bayonettę 3 w przedsprzedaży na Switchu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.