Celtics kontra. Wynik ciepła: Jimmy Butler, Boston 2-1 przed Miami w aktualizacjach na żywo playoffów NBA

Miami Heat zmierzyło się w pierwszym meczu z Bostonem, dzięki nieobecności dwóch kluczowych graczy Celtics w dominującej trzeciej kwarcie i pierwszym meczu. Jednak mecz 2 to zupełnie inna historia, ponieważ Celtics kontrolowali większość gry, z imponującym pokazem po obu stronach boiska. Powrót Marcusa Smarta (skręcenie śródstopia) i Ala Harforda (protokół COVID-19) wywołał zwycięstwo 127-102, wyrównując serię Boston i kończąc na prowadzeniu. Gdy Kyle Lori wrócił do składu w meczu 3, Heat cieszył się podobnym rozmachem i po połowie wyszedł na prowadzenie 62-47.

W Game 2 Smart pokazał, dlaczego jego obecność jest tak ważna dla Bostonu. Tegoroczny obrońca rozegrał bezbłędną grę i pomógł Celtics pokonać upał zarówno w ataku, jak i obronie. Jason Tottom (27 punktów), Smart (24) i Jaylan Brown (24) prowadzili do Bostonu, co było za dużo dla Miami. Jimmy Butler zakończył mecz z 29 punktami, ale nie mógł znieść upału przeciwko duszeniu się Celtics. Wrócą i spróbują odzyskać prowadzenie w serii, ale zrobienie tego w Bostonie nie było łatwe. Miami jest na trasie 2-3 w tym sezonie.

Śledź poniżej wszystkie aktualizacje w czasie rzeczywistym między Bostonem a Miami w Game3.

READ  W Waszyngtonie panuje spokój, ponieważ zbliża się ostateczny termin spłaty długu