Chargers prowadzą 27 punktami, a Jaguary awansują w azjatyckich play-offach

JACKSONVILLE, Floryda — Pomimo zdobycia przewagi 27-0 po pierwszej połowie, Los Angeles Chargers zobaczyli rozpad posezonowy w drugiej połowie, gdy Jacksonville Jaguars wrócili szturmem, by odnieść zwycięstwo 31-30 w sobotnią noc.

Był to trzeci co do wielkości powrót w historii gry. Jaguary kwalifikują się teraz do fazy grupowej AFC po pierwszym zwycięstwie barażowym od 2017 roku.

Jaguary z Jacksonville

Istnieje wiele sposobów na opisanie występu Jaguarów w ich wielkim zwycięstwie nad Chargers na TIAA Bank Field, ale absurdalność prawie to zakrywa.

Jak inaczej można opisać Trevora Lawrence’a W pierwszej połowie rzucił cztery przechwyty – w tym trzy w pierwszej kwarcie – po czym Jaguars odrobili stratę 27:0 i pokonali Los Angeles Chargers w Rileya PattersonaGol z 36 jardów w ostatniej sekundzie?

Nic nie podsumowuje tego, jak kiepski występ Jaguarów w pierwszej połowie był czymś więcej niż rzutem karnym Chrisa ClaybrooksaChargers odzyskali hełm, wykorzystali gola z gry i objęli prowadzenie 27-0 na pięć minut przed końcem meczu. W rzeczywistości nic nie szło dobrze dla Jaguara przez pierwsze 30 minut.

To była piąta zmiana Jacksonville w tej połowie i wydawało się, że drużyna znalazła się w przewadze zbyt dużej do pokonania, chociaż Jaguary uderzyły zrywem w drugiej połowie, zmniejszając prowadzenie Chargers do dwóch punktów z 5:25 do gry.

Ostatni raz drużyna obróciła piłkę pięć razy w pierwszej połowie meczu barażowego w 1999 roku – Miami Dolphins zrobili to przeciwko Jaguars na tym samym korcie. Jaguars wygrali ten mecz 62-7 i wysłali rozgrywającego Dolphins Dana Marino na emeryturę.

Tymczasem Chargers przetoczyli się 180 jardów i Justyna Herberta Ukończył 15 z 24 podań na 139 jardów w pierwszej połowie. W dwóch z czterech przechwytów Lawrence’a zabrakło im pola, a Jaguary zdołały wywrzeć presję na Herberta tylko przy czterech z jego przechwytów.

Teraz Jaguary, które wygrały siedem meczów z rzędu, będą czekać na wynik niedzielnych meczów, aby zobaczyć, czy udają się do Kansas City.

Podział QB: Lawrence rozegrał najgorszą połowę piłki nożnej w swojej karierze NFL lub w college’u w pierwszej połowie. Jego pierwsze podania zostały przechwycone i w pierwszej połowie rzucił jeszcze trzech innych graczy, co czyni go dopiero trzecim rozgrywającym w erze Super Bowl, który wykonał cztery przechwyty w pierwszej połowie meczu barażowego (Gary Danielson i Craig Morton byli inni). Lawrence został pierwszym rozgrywającym w erze Super Bowl, który wykonał trzy przechwyty w pierwszej kwarcie meczu play-off, a pod względem punktów w pierwszej połowie miał oceny podań na poziomie 0,0 i 0,6.

Największa luka w planie gry: Jaguary miały być w stanie zaatakować obronę Chargers na obwodzie w grze biegowej z biegnącym obrońcą Travis Etienne Jr, który uzyskał średnio najlepsze w NFL 8,3 jarda na wykonanie wślizgu; Los Angeles pozwoliło na 9,3 jarda na bieg, co plasuje się na ostatnim miejscu w lidze. Ale to wypadło przez okno z powodu ogromnego deficytu, chociaż Jaguary od czasu do czasu próbowały prowadzić piłkę między wślizgami w drugiej połowie, przechodząc do ataku.

Ładowarki z Los Angeles

Przed pierwszym od czterech lat występem Chargers w play-offach pojawiły się pytania dotyczące bezpieczeństwa pracy głównego trenera drugiego roku, Brandona Staleya.

Tamte pytania prawdopodobnie nie odejdą po całkowitym krachu przeciwko Jaguarom.

Los Angeles zaczęło obiecująco od rzutu rożnego Ashanti Samuel Jr. Wyciągnął trzy z czterech przechwytów, które Lawrence rzucił w pierwszej połowie i był biegaczem Austina Ecklera Zamieniając dwa z tych rzutów na wynos w przyłożenia, szybko uciszając tłum TIAA Bank Field i umożliwiając Chargers objęcie prowadzenia 27-7 po pierwszej połowie.

Ale za zwycięzcą Super Bowl, trenerem Dougiem Pedersonem, czwarte w rankingu Jaguary nadrobiły zaległości i rozpoczęły rajd 24-3, wysyłając piątego w rankingu Bullets do poza sezonem, tyle samo pytań – o Staleya, 10. -roczny dyrektor generalny Tom Telesco A kierunek franczyzy – w toku.

połówki: W pierwszej połowie Chargers prowadzili 27-0, dzięki pięciu stratom – w tym czterem przechwytom i rekonwalescencji. Ale Jaguary odpowiedzieli własną serią, zdobywając przyłożenie na koniec pierwszej połowy, a następnie dodając kolejne 24 punkty za historyczny powrót.

Podział QB: Po rozgrzewce 24-letni Herbert zbiegł z boiska i wycelował pięścią w stronę krzyczących fanów Chargers, dając wszelkie wskazówki, że jest gotowy na swój pierwszy start w NFL poza sezonem. Herbert, bez szerokiego odbiornika Mike’a Williamsa, który został wykluczony w piątek z powodu małego, niechirurgicznego złamania kręgosłupa, rozegrał pierwszą połowę bezbłędnie. Prowadził pięć kampanii rejestracyjnych, aby przekształcić każde jedzenie na wynos.

W drugiej połowie Herbert – bez Williamsa i potem też DeAndre Carteraktóry opuścił boisko z powodu kontuzji kostki – nie był w stanie wypracować stałego rytmu.

Skończył 25 z 43 na 273 jardów i 1 przyłożenie.

Statystyki, które mają znaczenie: Chargers prowadzili w każdym meczu ofensywnym w drugiej połowie i przegrywali.

READ  Rankingi Fantasy Football, tydzień 16: podkłady, perspektywy, starty, miejsca | Tyler Boyd, Jonathan Taylor i nie tylko