Chris Pratt mówi, że jego głos Mario jest „jak wszystko, co słyszałem”

Wiem, że minęło już dziewięć miesięcy, ale szczerze nadal mam problemy z ogłoszeniem tego Chris Pratt podkłada głos Mario w nadchodzącym filmie Mario. Jak by to wyglądało na ziemi???

Przynajmniej Pratt wydaje się myśleć, że to będzie coś wyjątkowego. „Współpracowałem bardzo blisko z reżyserami i wypróbowałem kilka rzeczy i znalazłem coś, z czego jestem naprawdę dumny i nie mogę się doczekać, aż ludzie to zobaczą i usłyszą”. Pratt powiedział w wywiadzie dla różnorodny. „To animowana narracja głosowa. To nie jest film akcji na żywo. Nie nosiłbym stroju hydraulika biegającego po całym miejscu. Zapewniam głos animowanej postaci, jest aktualny i niepodobny do niczego Słyszałem już wcześniej w Mario World”.

To ostatnie zdanie wydaje się sugerować, że Pratt nie naśladuje słynnego podejścia Charlesa Martineta do słynnego hydraulika Nintendo. Podczas gdy Poniekąd już to wiedzieliśmyTeraz jestem jeszcze bardziej ciekaw, jak Pratt ożywia Mario.

Opierając się na niedawnym oświadczeniu założyciela i dyrektora generalnego Illumination, Chrisa Meledandri, mogę nie być całkowicie zachwycony efektem końcowym. Powiedział: „Kiedy ludzie usłyszą występ Chrisa Pratta, krytyka wyparuje, może nie do końca – ludzie lubią wyrażać swoje opinie tak, jak powinni”, Dla mnie Limit. Kiedy w końcu usłyszymy interpretację Mario przez Pratta, ja – i dosłownie każdy inny użytkownik Twittera – z pewnością założymy Wyraź opinię.

Film Mario pierwotnie miał zostać wydany w grudniu, ale został niedawno opóźniony. To będzie Po raz pierwszy teraz 7 kwietnia w Ameryce Północnej i 28 kwietnia w Japonii. W obsadzie znaleźli się również Anya Taylor-Joy jako księżniczka Peach, Charlie Day jako Luigi i Jack Black jako Bowser. Chociaż Martinet nie występuje w roli Mario, pojawi się w The Cameo Surprise.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.