Christian Pulisic dzień po dniu trafia do szpitala z kontuzją miednicy, której doznał, strzelając zwycięskiego gola dla Stanów ZjednoczonychCNN

Napastnik męskiej reprezentacji Stanów Zjednoczonych (USMNT), Christian Pulisic, trafił do szpitala z powodu kontuzji brzucha, której doznał podczas strzelania zwycięskiej bramki dla Stanów Zjednoczonych. Decydujące zwycięstwo 1:0 nad Iranem w Mistrzostwach Świata FIFA 2022 w Katarze.

Rzecznik NFL powiedział CNN w e-mailu, że Pulisic, który zderzył się z irańskim bramkarzem po zdobyciu bramki, udał się na badania medyczne, ale „nie był hospitalizowany”.

W poście w mediach społecznościowych zespół poinformował, że u Pulisica zdiagnozowano kontuzję miednicy. Jego stan gry jest z dnia na dzień.

Pulisic spotkał się z resztą zespołu, gdy wracali do hotelu zespołu. Na filmie opublikowanym na Twitterze przez urzędników USMNT widać, jak 24-latek szeroko się uśmiecha i nagrywa telefonem komórkowym kolegów z drużyny przechodzących przez wiwatujący tłum na korytarzu.

Inny napastnik Tim Weah przytula Pulisica.

Nadawca FOX Sports World Cup zamieścił na Twitterze zdjęcie Pulisica w szpitalnym łóżku z podpisem „Jestem cholernie dumny z moich ludzi, będę gotowy w sobotę, nie martw się”. Konto na Twitterze męskiej reprezentacji w piłce nożnej Retweetował tweet Fox Sports.

Pulisic nie omawiał swojej sytuacji, kiedy był Opublikowano na jego zweryfikowanym Instagramiepisząc: „Żadne słowa nie wyjaśniają, co to dla nas znaczy! Chodźmy @usmnt”

Reprezentacja USA mężczyzn odniosła niewielkie zwycięstwo 1:0 nad Iranem w wyczerpującej grupie B Kataru 2022, zapewniając sobie miejsce w fazie pucharowej.

Gol Pulisica w pierwszej połowie był wszystkim, co rozdzieliło obie strony, gdy NAFC dotarło do 1/8 finału po raz pierwszy od 2014 roku – ale szczęście zmieniło się w niepokój, gdy stało się jasne, że supergwiazda doznał kontuzji podczas strzelania zwycięskiego gola, pozostawiając zawodnika kontuzjowanego. Chelsea. Z boiska asystują ci ratownicy medyczni.

Pulisic szybko wrócił na boisko, ale było widać, że wciąż cierpi z powodu nokautu. Pomimo rozegrania tylko jednej połowy, Pulisic został mianowany zawodnikiem meczu.

USMNT ma nadzieję, że jego supergwiazda, nazywana przez niektórych „Kapitanem Ameryką”, będzie mogła zagrać w 1/8 finału w sobotę. Jako wicemistrzowie grupy B, Stany Zjednoczone zmierzą się ze zwycięzcami grupy A, Holandią, zajmującą 8. miejsce na świecie.

READ  WI vs Ind 2022 2. T20I startuje z 2 godzinnym opóźnieniem po opóźnieniu bagażu drużyn z Trynidadu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *