CJ Abrams wezwany przez Padres

San Diego — CJ Abrams On wrócił i Padres ma nadzieję, że tam są najwyższe prawdopodobieństwo Może złagodzić skutki utraty trzeciej Superstar w drużynie bazowej Grzywa Machado do kontuzji.

Padres awansował Abramsa przed pierwszym meczem serii w poniedziałek z linebackerem D na Petco Park, dzień po tym, jak Machado doznał nokautu. Skręcenie lewej kostki w Kolorado. Wygląda na to, że Machado uniknął wielu obrażeń lewej nogi i jeszcze nie spadł z listy kontuzjowanych. Ale misja IL jest nadal możliwa, a Machado w poniedziałek wieczorem nie było w składzie.

W międzyczasie wygląda na to, że Abrams przejmie większość swojego czasu gry pod nieobecność Machado. Abrams był w składzie, trafiając na ósme miejsce i grając shorta, a Ha-Seong Kim przesuwał się z shortstopu na trzecią bazę.

„Mam nadzieję, że Machado szybko wyzdrowieje” – powiedział Abrams. „Mam nadzieję, że wkrótce wrócę.”

Abrams Numer 6 w baseballu W MLB Pipeline złamał obóz z Padres po wiosennym treningu, mimo że nigdy nie grał powyżej Double-A. Ale miał problemy w swoim pierwszym okresie w Majors, zdobywając zaledwie 0,182/0,270/0,273 w dwóch deblach i jednym home runie w 20 meczach, zanim 10 maja został wyrzucony z boiska.

— Ona wyjaśnia sprawę — powiedział Abrams. „To są główne turnieje, dużo dobrych występów, jeżdżą naprawdę dobrze, a ja w pewnym sensie odpuściłem sobie… To było trochę nerwowe, po trochu wszystkiego. To było pouczające doświadczenie”.

Obniżenie do Triple-A wyraźnie wywarło pożądany wpływ na Abramsa, który odnalazł swoją formę i obniżył rating .314/.364/.507 z siedmioma home runami i 28 RBI w swoim czasie z Chihuahua.

„Granie każdego dnia to rodzaj rytmu i możesz zobaczyć, co działa, a co nie” – powiedział Abrams.

Na razie Machado nadal znajduje się na liście, a Padres ma nadzieję, że będzie dostępny przed końcem minimalnego 10-dniowego okresu, który spędzi na liście kontuzjowanych. Chętnie grają z skróconym składem, jeśli istnieje perspektywa, że ​​Machado wróci, powiedzmy, za tydzień od teraz.

Jeśli Padres ostatecznie zdecyduje, że Machado potrzebuje misji IL, mogą datować tę misję na poniedziałek, pod warunkiem, że zrobią to przed czwartkowym meczem z Velezem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.