Covid był „przerażający” i pozostawił ją „wyczerpaną”

Królowa Elżbieta II mówi, że walczy z COVID-19 Była „przerażająca”, co czyniło ją „bardzo zmęczoną i wyczerpaną” i czyniło to „bardzo trudnym”, ponieważ nie mogła zobaczyć swojej rodziny.

95-letnia brytyjska królowa, która w przyszłym miesiącu skończy 96 lat, przez jakiś czas opowiadała o swoich doświadczeniach z wirusem Corona. wirtualna wizyta W zeszłym tygodniu do Royal London Hospital z okazji oficjalnego otwarcia oddziału Queen Elizabeth.

Królowa miała „łagodne objawy przypominające przeziębienie” po tym, jak została zarażona Zdiagnozowano u niego wirusa Pałac Buckingham powiedział wtedy, że było to w lutym, ale był w stanie kontynuować „lekką służbę”.

W swoim czacie online z Asifem Husseinem i jego żoną, byłą pacjentką COVID-19, królowa usłyszała, co Asif powiedział jej o swojej przerażającej próbie po zarażeniu się wirusem w grudniu. Przez siedem tygodni był podłączony do respiratora, a po wypisaniu był trzymany na wózku inwalidzkim z tlenem.

„Pamiętam, jak obudziłem moją żonę i powiedziałem, że czuję, że w pokoju nie ma tlenu” – powiedział, trzymając się laski. „Pamiętam, jak wystawiłem głowę przez okno, próbując po prostu oddychać, próbując uzyskać dodatkowy tlen”.

Królowa powiedziała, że ​​koronawirus pozostawił ją „bardzo zmęczoną i wyczerpaną”.
Joe Giddens/Paul przez Reuters

Królowa Elżbieta odpowiedziała: „Cieszę się, że czujesz się lepiej, a to sprawia, że ​​ktoś jest bardzo zmęczony i wyczerpany, prawda? Ta straszna epidemia. To nie jest dobry wynik”.

„Oczywiście było to bardzo przerażające doświadczenie, aby mieć COVID tak bardzo, prawda?” Powiedziała.

Hussain powiedział parze o trudnościach związanych z niemożnością pozostania z rodziną podczas jego pobytu w szpitalu, mówiąc: „Oczywiście, że nie wpuszczanie go do swoich krewnych było bardzo trudne, nieprawdaż?”

Duży obiekt powstał w ciągu zaledwie pięciu tygodni, gdy przypadki poważnego COVID-19 narosły w Londynie, Według gazety Guardian,.

Według jednego z członków personelu, w pewnym momencie 650 pracowników szpitala leczyło prawie 800 pacjentów.

READ  Plotka Roundup Special Edition: MJF / AEW Drama Double or Nothing Weekend

Pielęgniarka z Queen’s National Health Service powiedziała podczas wirtualnej wizyty: „Było to bez wątpienia największym wyzwaniem w naszej dotychczasowej karierze dla nas wszystkich i myślę, że była to skala i tempo, w jakim wszystko się działo”. „Myślę jednak, że ta nowa placówka pozwoliła nam leczyć więcej pacjentów niż cały północno-wschodni Londyn”.

Wizyta zakończyła się odsłonięciem tablicy poświęconej królowi.

Pracownicy NHS słuchają królowej Elżbiety podczas rozmowy wideo z okazji otwarcia oddziału królowej Elżbiety w szpitalu.
Pracownicy NHS słuchają królowej Elżbiety podczas rozmowy wideo z okazji otwarcia oddziału królowej Elżbiety w szpitalu.
Obrazy Getty

„Wspaniale było móc do ciebie dołączyć, a także usłyszeć, co się stało i jak dobrze to zostało zrobione” – powiedziała Królowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.