Czy dwie z najlepszych supergwiazd WWE NXT zostały wezwane na SmackDown?

Wygląda na to, że supergwiazdy WWE NXT Solo Sikoa i Von Wagner mogą wkrótce znaleźć się w głównym składzie.

Po transmisji na żywo z SmackDown w piątek Na Amway Arena w Orlando, WWE nagrało zakulisową walkę z udziałem Sikoa i Wagnera, która wyemituje wtorkowy program „NXT 2.0”. Odcinek w sieci USA.

Fakt, że kłótnia miała miejsce po „SmackDown” może być znakiem, że WWE rozważa debiut dwóch młodych supergwiazd w głównym składzie. Zapaśnicy, którzy są na skraju powołania, zwykle pracują na wielu dark matchach w jednym z dwóch głównych programów, dając czołowym zapaśnikom i producentom WWE bliższe przyjrzenie się ich umiejętnościom.

Jest również możliwe, że WWE wystrzeliło róg w piątek, ponieważ impreza „SmackDown” odbyła się w Amway Center, które znajduje się kilka minut od centrum występów. Mówi się jednak, że Sikoa wkrótce wywoła menu główne. według Louis Dangour z Give Me SportSikoa „będzie w głównym składzie po SummerSlam 30 lipca”, ale WWE nie zdecydowało jeszcze, czy połączyć go z The Usos, jego prawdziwymi braćmi.

🚨 Powiedziano mi, że Solo Sikoa będzie najprawdopodobniej w głównym składzie po SummerSlam 30 lipca. Nie zdecydowałem, czy będzie sparowany z The Usos, jego prawdziwymi braćmi. Warto zauważyć, że Umieść tweeta Początkowo wspomniałem, że Solo rozmawiał o przywołaniu.

W niedawnym wywiadzie z BT SportSequah potwierdził, że planuje wykuć własną ścieżkę, a nie być związany z The Bloodline.

„Chcę to zrobić, człowieku,” powiedział Sequa. „Świat musi mnie zobaczyć. Już to widzieli. Już widzieli, co mogą zrobić. Wszystko poszło dobrze.”

Sequoia i Wagner od kilku tygodni są uwikłani w zaciekłą rywalizację. We wtorkowym odcinku „NXT 2.0” mecz zakończył się Double Count Out, po którym nastąpiła bójka za kulisami przed centrum występów. Klip zakończył się wrzuceniem przez Sikoę pana Stone’a, menadżera Wagnera, do dużego kosza na śmieci.

READ  Horoskop z czerwca 2023 r. dla Barana

Zarówno Wagner, jak i Sequoia to zapaśnicy drugiej generacji. Podczas gdy Wagner jest synem byłej gwiazdy WWE/WCW Wayne’a Blooma, Sikoa jest najmłodszym synem WWE Hall of Famer Rikishi.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

liczyć

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *