D3 Publisher i Shade ogłaszają grę walki mieczem SAMURAI MAIDEN na PS5, PS4, Switch i PC

Dyfuzor D3 i deweloper cień Ogłosili walkę na miecze gra akcji Samuraj Maiden dla PlayStation 5A Playstation 4A konwertyciA komputer (parowy). Wystartuje tej zimy na całym świecie.

Samuraj Maiden Podąża za uczennicą Tsumugi Tamaori, która we śnie zostaje wezwana do okresu Sengoku, gdzie musi połączyć siły z nowymi przyjaciółmi i wykorzystać swoje umiejętności miecza, aby pokonać zło zmarłych odkryte w Świątyni Honoji.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem D3 Publisher:

Samuraj Maiden Opowiada historię licealisty, który zasypia po nudnym dniu lekcji historii i budzi się obok postaci historycznej, Nobunagi Ody, znanej jako pierwszy wielki unifikator Japonii. Obaj znajdują się w płonącej świątyni Honoji, gdzie otworzył się podziemny świat. Trenując sztukę walki mieczem jako hobby, Tsumugi zostaje nagle wystawiona na próbę w prawdziwej bitwie, w której otrzymuje ostrze chroniące zło od zdesperowanego Nobunaga Oda, który wkracza do podziemi, aby położyć kres katastrofie . Do czasu, gdy Tsumugi, biedny student historii, identyfikuje się z Odą jako bohaterką okresu Sengoku i zdaje sobie sprawę, że musi sprostać tej dziwnej okazji.

w Samuraj MaidenGracze mogą spodziewać się zabijania hord ocalałych wrogów za pomocą potężnego pojedynku Tsumugi. Dzięki eleganckiemu wachlarzowi ataków i potężnym kontrom Tsumugi jest dobrze przygotowana do zabijania grup zombie, a także potężnych bossów – ale jako współczesna uczennica nie jest w stanie wyrwać się z podziemi!

Jednak Tsumugi nie jest Samuraj MaidenSamotny wojownik: Spotyka trzech przyjaznych ninja w Świątyni Honoji, znanych jako Gokage, którzy postanawiają zmierzyć się z nią w podziemiach. Gokage składa się z Iyo, ciężko pracującego ninja z różnymi narzędziami, Hagane, starszego ninja z mechanicznym ciałem oraz Komimi, geniusza z unikalnym jutsu. Dzięki podróżom zespół będzie się kłócił, śmiał i walczył ramię w ramię, tworząc w ten sposób nowe więzi.

Podczas swojej podróży gracze będą mogli korzystać z „Systemu Gokage”, który pozwala na szybkie połączenie stylu miecza Tsumugi i potężnego ninjutsu The Gokage. Od siekających i przebijających ataków samurajów po przewodowe ramię ninja, zamrażanie jutsu yin yang i różne ataki kunai, gracze będą mogli używać tych dwóch rodzajów ataków, aby walczyć ze skarbnicą żywych wrogów.

Ponadto grupa ma specjalne zdolności do odblokowania: kiedy duchy Tsumugi i The Gokage powstają, mogą odblokować te zdolności, blokując usta. Jednak będą musieli zbudować wzajemne zaufanie, zanim uwolnią te specjalne zdolności jednoczące w walce.

Pomiń zło okresu Sengoku, budując relacje z dziewczętami Sengoku, gdy świątynia płonie. Samuraje kroją podczas krojenia w kości, aby zniszczyć podziemia świątyni Honoji – czy będą w stanie napisać historię od nowa?

Oto kilka dodatkowych informacji za pośrednictwem wydawcy wydania azjatyckiego Leopard Gra Rozrywka:

Na około

Najlepsze kwiaty to kwiaty wiśni, a najlepszym samurajem jest JK! Pokonaj potwory z okresu Walczących Królestw za pomocą eleganckiego ruchu miecza!

Dławiąc się czarnym dymem ze świątyni, który został strawiony przez płomienie. od razuKrzyki żołnierzy rozbrzmiewały w Ziemi Świętej. A brodaty mężczyzna przed tobą to nikt inny jak Oda Nobunaga?!

Samuraj Ji-Ki, mistrz szermierki, został wezwany do Świątyni Honoji podczas Okresu Walczących Królestw! Ona i jej dziewczęta ninja muszą wejść do podziemi świątyni, która została opanowana przez mieszkańców Piekła!

System Straży Cienia łączy umiejętności miecza Samuraja JK z nunjutsu dla prostytutek ninja, aby pokonać swoich wrogów. Ekscytujące bitwy toczą się, gdy szkolisz swoją drużynę w sztuce całowania lub Kuchizuke no Jutsu i nie tylko!

Zabij demony ery Walczących Królestw i zwiąż się z pięknymi dziewczętami w zupełnie nowej grze akcji walki na miecze dla dziewczyn!

wstęp

Nobunaga Oda, Incydent na Honoji z 1582… 1582…?

Tsumugi Tamori uczy się samotnie w swojej klasie po szkole podczas pobytu w areszcie. Historia nie jest jej mocną stroną. Szczególnie nienawidzi konieczności zapamiętywania dat.

– Cieszę się, że nie urodziłam się w okresie Walczących Królestw – mruknęła. każda strona w nim
Podręcznik odnoszący się do tego czasu w historii jest pełen opowieści o bitwach.

To ostatnie widoczne wspomnienie Tsumugi, zanim zemdlała…

Kiedy się budzisz, nie jesteś już w klasie, ale w płonącej świątyni: Honoji.

– Jeśli nie chcesz umrzeć, musisz walczyć – powiedział brodaty mężczyzna, który nazywał siebie Nobunaga Oda. Tsumugi nie może stwierdzić, czy to prawdziwa Nobunaga Oda, mimo że to jedyne zdjęcia w podręcznikach do historii
Są to drzeworyty.

Do świątyni wleciał tłum szkieletów. Tsumugi otrzymał japoński długi miecz. Nie była sztuczna, jak te na treningu szermierki. To był prawdziwy miecz.

„Wygląda na to, że nie mam innego wyjścia! Jeśli będę musiał walczyć, będę walczył z całej siły!”

2 czerwca 1582, incydent w Honoji. W ostatnich dniach Ody Nobunagi, bohaterki ery Walczących Królestw, dziewczyna o imieniu JK zostaje rzucona do walki. To może dodać trochę emocji do podręczników historii…

O azjatyckiej wersji przetłumaczonej

Azjatycka zlokalizowana wersja na wszystkie platformy zawiera napisy w 5 językach (tradycyjny chiński, uproszczony chiński, koreański, angielski i japoński), aby przyciągnąć graczy na całym świecie.

Obejrzyj ogłoszenie poniżej. Pokaż pierwsze zrzuty ekranu w galerii. Odwiedź oficjalną stronę tutaj: EinglijskiA język japoński.

READ  Random: Modder tworzy przenośne Wii i GameCube z „Interaktywnym RGB”

Zapowiedź zwiastuna

Einglijski

język japoński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *