Dalej i „duży” Tomb Raider, który dostarczy Amazon

Lara Croft wygląda na naprawdę zszokowaną czymś.

zrzut ekranu: Kryształowa dynamika / Kotaku

Naprawdę przyspieszając sprawę, właśnie ogłoszono, że Amazon Games opublikuje Next Jeździec grobowca Gra. następny Odwrót Square Enix z frontu zachodniegosprzedając zarówno programistę Crystal Dynamics, jak i Jeździec grobowca Z samą licencją nie było wiadomo, co stanie się z dalszymi przygodami Lary, ponieważ od jej ostatniego wypadu minęło już pięć lat. Teraz już wiemy, choć niewiele wiemy.

W komunikacie prasowym zarówno Amazon Games, jak i Crystal Dynamics, nowożeńcy ogłosili porozumienie dotyczące globalnej publikacji wieloplatformowej gry przez pana Bezosa i firmę.

Teraz nie jest nowością, że będzie nowy Jeździec grobowcaZ nie mniej ważnych powodów Oczywiście, że istnieje. Ale także dlatego, że dowiedzieliśmy się o tym na początku tego roku Crystal Dynamics (CD) planuje opracować go z wykorzystaniem Unreal Engine 5. Zostało to jednak ujawnione miesiąc temu Zaskakująca decyzja Square Enix sprzedać większość swoich nie-japońskich aktywów Grupie Embracer, aktywa, które obejmowały samą Crystal Dynamics, pozostawiając wszystko tajemnicą dla każdego poza tym, co musiało być burzliwymi okolicznościami.

Wygląda na to, że po opadnięciu kurzu Amazon wkroczył, by odebrać całkiem kolosalną nagrodę, wreszcie mając tytuł w swojej linii gier, o którym wszyscy słyszeli. Jest to również okazja dla Crystal Dynamics, aby spróbować odzyskać utracony grunt przetwarzanie zwolnione tempo Scena Z The bardzo piskliwy Podziwiać Mściciele Wszechświat wjechał w most.

w Bardzo łatwy komunikat prasowyWszyscy zaangażowani mówią, jak bardzo są podekscytowani pracą nad tak wspaniałą posiadłością z tak majestatyczną radością, ale wyobrażam sobie, że w biurach obu firm często było to ogromne „UF!”. Dźwięki. Choć Amazon Games zaoferowało szereg ciekawych gier MMO, to póki co ma tylko Bandai Namco. niebieski protokół Chwalić się tym przez następny rok, a to nie jest imię, o którym słyszała twoja ciotka. Jeździec grobowca W końcu umieści wydawcę na mapie.

Zupełnie nic nie wiemy o nowościach Jeździec grobowcaAni nawet jego imienia. Dzisiejsze ogłoszenie nazywa to „przygodą dla jednego gracza, opartą na narracji”, co nie mówi nam ani trochę, ale dziwnie opisuje Larę Croft jako „wielowymiarową”. To jest moc, której nigdy wcześniej nie widziałem, żebyś jej używał, jeśli nie liczyć powrotu z martwych.

Od tamtego czasu minęły cztery lata Cień Tomb RaideraA biorąc pod uwagę, jak oczywista jest ta nowa gra (wciąż nie widzieliśmy zbyt wiele w projekcie graficznym), wygląda na to, że ta kontynuacja może pobić rekord przerw między wpisami w serii. Ostatni najdłuższy okres między zakończeniem najlepszej trylogii serii (Fight Me), był w 2008 roku Piekłoi jeden z najgorszych wpisówokropny, głupio nazwany restart z 2013 roku, Jeździec grobowca. Spodziewam się, że zostanie to ogłoszone w marcu 2024 r., a zostanie wydane w listopadzie tego roku.

READ  Podsumowanie: oto, co gracze online myślą o GoldenEye 007 do tej pory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *