Dallas Cowboys QB Dak Prescott ograniczone w praktyce po tym, jak nowe korki uszkodziły kostkę; Nadal „dobrze iść”

Frisco, Teksas – dla rozgrywającego Dallas Cowboys Kaczka PrescottButy muszą być.

Prescott był ograniczonym uczestnikiem czwartkowego treningu ze względu na nową parę korków, które sprawiały, że jego naprawiona chirurgicznie prawa kostka wydawała się „niewygodna”.

– Obiecuję, że jestem świetny – powiedział Prescott. „Tylko bądź bardzo ostrożny. Zamiana butów dzisiaj może nie być najlepszym pomysłem. Nic nam nie jest. Obiecaj to.”

The Cowboys mają lżejszy trening w piątek, powiedział, „ale przyjdź w sobotę, tak, będziemy się kręcić”. Sezon Dallas rozpoczyna się w niedzielę przeciwko Tampa Bay Buccaneers na stadionie AT&T.

Prescott był na boisku w czwartek na część praktyki, która była otwarta dla mediów, zanim udał się do szatni. Powiedział, że praktycznie nie skręcił kostki; Nosił nową parę Jordan 11s po tym, jak nosił Jordan 1s przez całe lato podczas obozu treningowego. Jordan nosił 11 na meczach w zeszłym sezonie, ale powiedział, że wróci do Jordan 1s.

Prescott doznał złożonego złamania i zwichnięcia prawej kostki w piątym meczu sezonu 2020, ale nie miał problemu w zeszłym roku, kiedy pobił rekord zespołu w liczbie podań przyziemienia (37) w jednym sezonie. W zeszłym roku opuścił jeden mecz z powodu nadwyrężenia łydki.

Zdrowie Prescotta w zeszłorocznym otwarciu sezonu przeciwko Buccaneers było o wiele większe, ponieważ przegapił większość obozu, odzyskując siły po naprężeniu w linii prostej. Tego lata na obozie powiedział, że to było najlepsze, co kiedykolwiek czuł.

„To jest liga i jeśli nie zgłosisz, że jesteś sparaliżowany, albo zostaniesz zatrzymany, albo ukarany grzywną, przepraszam” – powiedział Prescott. „Ale nie, czuję się świetnie. Nadal czuję się najlepiej, jak czułem się od bardzo dawna. Nie mogę nawet porównać z tym, co byłem w zeszłym roku w tym meczu. Szczerze mówiąc, po prostu podekscytowany i gotowy na nadchodzącą niedzielę tutaj.”

READ  Wyniki play-offów w college'u, terminarz: mecz Texas vs Baylor rozpoczyna się dzisiaj, NCAA w pierwszej 25 tabeli

Prescott początkowo również bagatelizował powagę odkształcenia południka w zeszłym roku.

„To był układ baseballowy” – powiedział Prescott – „Nie byłem pewien”. „To nie jest porównywalne. Oczywiście, kiedy dowiedziałem się o ramieniu (w lutym przeszedł operację bezdotykowego ramienia), musiałem cofnąć to, co powiedziałem. To nie jest nawet, nie, nawet w porównaniu”.

Dwa lata po doznaniu kontuzji kostki Prescott nie przeszedł tak rygorystycznej rozgrzewki przedtreningowej, jak w poprzednim sezonie.

W zeszłorocznym otwarciu przeciwko Tampa Bay, Prescott rzucił 403 jardy, wykonując 42 z 58 podań z trzema przyłożeniami i przechwyceniem w przegranej 31-29. Powiedział, że ta mała wpadka nie ograniczy go w niedzielę.

— Wcale nie — powiedział Prescott — to niemożliwe. – Wcale nie. Nie ma szans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *