Dan Wootton ujawnił, że ojciec Meghan, Thomas Markle, miał udar

EKSKLUZYWNIE: ojciec Meghan, Thomas Markle, miał poważny udar i otrzymuje pomoc w nagłym przypadku w szpitalu w USA, Dan i Ton ujawniają

Reklama

Na kilka dni przed pierwszą podróżą do Londynu, aby uczcić platynowy jubileusz królowej, ojciec księżnej Sussex, Thomasa Markle, doznał poważnego udaru, który sprawił, że stracił mowę.

Obecnie otrzymuje pilną opiekę medyczną w amerykańskim szpitalu.

Jestem zszokowany informacją o tej wiadomości, zaledwie siedem dni przed tym, jak Thomas dołączył do mnie w Londynie, aby uczcić 70. rocznicę zasiadania na tronie królowej, aby wziąć udział w specjalnym programie telewizyjnym w moim programie GB News i spełnić jego wieloletnie pragnienie odwiedzenia zamku Windsor.

Jednak okrutnym zrządzeniem losu nie będzie mógł teraz odbyć tej podróży podczas powrotu do zdrowia w szpitalu, tak jak przegapił ślub córki z księciem Sussex po ataku serca.

Na kilka dni przed pierwszą podróżą do Londynu, aby uczcić platynowy jubileusz królowej, ojciec księżnej Sussex, Thomasa Markle, doznał potężnego udaru mózgu, który sprawił, że stracił mowę

Meghan Markle i jej mąż książę Harry są na zdjęciu prezentujący mu trofeum po wygranej w polo

Meghan Markle i jej mąż książę Harry są na zdjęciu prezentujący mu trofeum po wygranej w polo

Od dzisiejszego ranka wiedziałem o udarze i zgodziłem się z Thomasem i jego zrozpaczoną córką Samanthą, że nie będą informować o tym, gdy będzie przechodził dalsze testy w celu określenia stopnia zaawansowania udaru.

Ale wysokiej rangi amerykański portal otrzymał informacje ze szpitala, co oznacza, że ​​wiadomość o jego udarze była bliska załamania.

Samantha Markle powiedziała mi: „Mój tata wraca do zdrowia w szpitalu. Żądamy prywatności rodziny dla jego zdrowia i dobrego samopoczucia. On po prostu potrzebuje spokoju i odpoczynku. Pojednania. Modlimy się. On potrzebuje tylko odpoczynku. przeszedł i jak wiele musiał stawić czoła”. Dziękuję za ignorowanie mojej siostry przez ostatnie kilka lat. To niewybaczalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *