„Dancing With the Stars”: 16 par występuje w sezonie 31 po raz pierwszy w Disney Plus. Kto przeżył, a kto został wyeliminowany?

Los Angeles — Trzydziesty pierwszy sezon „Tańca z Gwiazdami” Walc w Disney + poniedziałkowa noc. Dobra wiadomość dla miłośników tańca: dwie pełne godziny rozrywki bez reklam.

Szesnaście par rozpoczęło pierwszą rundę, ale pod koniec wieczoru jedna została odesłana do domu.

Do pomocy gospodarza Tyra Banks dołącza były mistrz DWTS, Alfonso Ribeiro. Dodatkowy czas pozwala na więcej rozmów z sędziami i więcej przekomarzania się z Ribeiro i zawodnikami po ich występie.

Disney Plus

’Taniec z gwiazdami’

„Dancing With the Stars”, prowadzony przez Tyrę Banks i Alfonso Ribeiro, jest dostępny w poniedziałki od 20:00 ET / 17:00 PT tylko w Disney+.

Gwiazda mediów społecznościowych Charlie Di Amelio wylądowała na szczycie tabeli liderów z niesamowitymi 32 punktami na 40 dla Cha Cha.

Na drugim miejscu był aktor Wayne Brady z 29 z 40 dla Cha Cha.

jeszcze: Poznaj słynną obsadę 31. sezonu Tańca z Gwiazdami

Trzecie miejsce zajęła potrójna muszka, którą podzielili aktorka Selma Blair, gwiazda reality show Gabe Wendy i artystka drag Shangela.

Patrząc na koniec listy: aktor Jason Lewis jest pod numerem 15, a gwiazda reality show Vinny Guadagnino jest pod numerem 16.

Efektem końcowym jest mieszanka głosów widzów i ocen sędziów. W końcu to Louis i jego partnerka Peta Murgatroyd musieli spakować swoje buty do tańca.

W przyszłym tygodniu 15 par wraca na tańce w stylu Elvisa. Nowe odcinki transmitowane na żywo w poniedziałki od 20:00 ET / 17:00 PT Tylko na Disney +.

a Subskrybuj Disneya + Kosztuje 7,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie, a pakiet składający się z Disney+, Hulu i ESPN+ kosztuje 13,99 USD miesięcznie.

The Walt Disney Company jest spółką-matką tej stacji ABC.

Copyright © 2022 OnTheRedCarpet.com. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.