Dane Jacksona z Buffalo Bills unika poważnego urazu szyi lub rdzenia kręgowego i zostaje wypisany ze szpitala

Buffalo, NY – Buffalo Bills Cornback Dziekan Jackson Został wypisany ze szpitala z urazem szyi, a zespół powiedział, że nie doznał poważnego urazu szyi ani rdzenia kręgowego.

Corner został zabrany z boiska karetką pogotowia podczas wygranej 41-7 przez Billów nad Tennessee Titans w poniedziałek wieczorem. Otrzymał tomografię komputerową i prześwietlenie w szpitalu i we wtorek przechodzi dalszą ocenę.

Jackson został przeniesiony do Erie County Medical Center po koleżance Tremaine Edmonds Nieumyślnie nawiązał kontakt z obszarem głowy/szyi Jacksona, próbując pomóc w radzeniu sobie z odbiorcą Boraks trylonowy W ostatniej minucie drugiej kwarty.

„To zdecydowanie trudna gra”, powiedział Edmonds. „Widziałem, że odbiornik wciąż jest włączony, próbując tylko dokończyć grę”. „Sytuacja, której oczywiście nie zrobiłem celowo. Nigdy nie próbowałbym zrobić czegoś takiego moim kolegom z drużyny, ale jak powiedziałem… odbiornik wciąż był włączony, po prostu próbowałem to skończyć na podłodze i niestety trafiłem na duński”.

Edmunds zauważył, że Jackson podniósł kciuki przed opuszczeniem sądu.

Wszyscy Billowie wyszli z linii bocznej, aby sprawdzić Jacksona, który w końcu został postawiony na noszach i zdjęty z boiska. Gra została wstrzymana na około 10 minut, podczas gdy Jackson pochylił się.

Trener Sean McDermott miał okazję porozmawiać z Jacksonem w tunelu stadionu w przerwie, zanim Jackson został zabrany do szpitala.

Dużo mówi o mężczyznach, jak bardzo o siebie dbają [that they came out onto the field]powiedział McDermott. A gra jest ważna i próba wygrania jest ważna, ale są ważniejsze rzeczy, szczególnie w tym momencie, gdy twój kolega z drużyny jest tam i po prostu stara się o niego dbać, gdzie tylko możemy.

Jackson, wybrany w siódmej rundzie 2020 z Pittsburgha, był numerem 1 w Bills, podczas gdy Tre’Davious White pozostał w składzie Reserve/PUP, dochodząc do siebie po rozdartym ACL. Rosnąca kukurydza Christiana Benforda A Kair Elam Kręcili się przed Jacksonem i obaj grali, gdy wyszedł z gry.

READ  Lawina przywraca sygnały Walerego Nieszuszkina | NHL.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.