Dbrand wydaje skórki, dzięki którym Twój telefon wygląda jak nic

po, po Miesiące nękania i nadmiernegoNic Telefon 1 wreszcie tu jest. mamy Nasze ręce są na maszynie W tym tygodniu zdecydowałem, że to w większości zwykły smartfon z przezroczystym przezroczystym tłem – czy byłoby fajnie, gdybyś mógł uzyskać taki wygląd na telefonie, który już posiadasz?

To właśnie postanowił zrobić producent sprzętu Dbrand i W końcu zrobił… coś. Jest to zestaw skórek i etui, które pasują do biało-szarego geometrycznego wzoru wewnętrznego telefonu Visual Nothing Phone 1, ale można go sparować z wybranymi iPhone’ami, Pixelem i innymi urządzeniami.

iPhone 13 Pro Max i Pixel 6 Pro pokazują wnętrze jak nic.
Zdjęcie: Dbrand

Prezes Dbrand Adam Ijaz powiedział, że główną zaletą telefonu Nothing jest jego estetyka i uważa, że ​​nikt nie chce go zakrywać etui lub skórą. „Jeśli nie możemy zakryć telefonu, jak możemy z niczego skorzystać?” Ijaz powiedział przez e-mail. Dbrand wierzy, że nie będzie wielu gołych telefonów na wolności i że marka jest „niesprawdzona” i „przereklamowana”, ale ludzie dbają o wygląd.

W małym rogu powiększonego obrazu plakatu nadrukowany jest tekst.  Numer modelu: 6PRO, Something Technology Limited, 34.47972001011N 113.353001040W, USA.  Na czymś, co wygląda jak kabel z białą taśmą, nie ma ikony bez kosza ani ikony CE.

Na odwrocie Coś jest też wielkanocne jajko w postaci współrzędnych GPS: 34.47972001011N 113.353001040W
Zdjęcie: Dbrand

linia coś Dostępne teraz w ograniczonej pojemnościJego pierwsze uruchomienie obejmie wersje dla iPhone 13 Pro Max, Pixel 6 Pro i Samsung S22 Ultra. Możesz go dostać jako skórę za 24,95 USD lub torbę do chwytania za 49,90 USD. W planach jest również wydanie wersji na Nintendo Switch, a na żądanie pojawi się dodatkowy sprzęt.

Dbrand znany jest z satyrycznego i satyrycznego marketingu, który wyśmiewa firmy technologiczne. Więc stało się to w zeszłym roku List o zaprzestaniu działalności od Sony Aby w następnej kolejności opublikować alternatywne panele boczne PS5 Dbrand zachęcał ich do Na stronie produktu z komunikatem „Pozwuj nas”. Dbrand później przeprojektował tablice, aby nie wyglądały podobnie do tablic oficjalnych, a teraz tytuły strony produktu: „Checkmate, Lawyers”. Zobaczymy, czy nic nie będzie o coś pozwać Dbranda.

READ  Pobierz Grand Theft Auto 5 ponad dwa razy szybciej na PS5 niż na PS4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *