Decyzja w sprawie stopy Fed wraz z analizą techniczną i prognozami

Po pierwsze, o co chodzi z podwyżką stóp procentowych? Cóż, inwestorzy są podzieleni co do tego, czy Fed wdroży podwyżkę o ćwierć punktu, czy wstrzyma. Rynek obligacji daje prawdopodobieństwo 65% na wzrost o ćwierć punktu procentowego, który podniósłby główną stopę procentową Fed do 4,75%-5%. Handlowcy bagatelizowali szanse na podwyżkę, ale Goldman Sachs i Barclays zrewidowali swoje prognozy stóp procentowych, aby ich nie podnosić.

Teraz, jeśli jesteś inwestorem futures, wiesz, że oczekiwania dotyczące podwyżek stóp procentowych mogą zmienić się w mgnieniu oka. Jeśli Credit Suisse i First Republic będą miały problemy, możemy spodziewać się pewnej zmienności przed środowym ogłoszeniem. Ale bądźmy szczerzy, Fed ma teraz związane ręce. Jeśli ponownie podniosą ceny, prawdopodobnie wystarczy podwyżka o 25 punktów bazowych, zanim przestaną.

Ale czy w ogóle muszą wędrować? Fed zacieśnił stopy procentowe prawie do zera w zeszłym roku, a w gospodarce zaczynają pojawiać się pewne szkody. Inflacja jest wysoka, a rynek pracy w USA jest napięty. Część ekspertów sugeruje, że Fed powinien całkowicie wstrzymać podwyżki stóp procentowych.

Co powinien zrobić techniczny trader futures? Obserwuj akcję cenową i oczywiście wykres kontraktów terminowych S&P 500! Oglądaj dalej Film z analizą techniczną kontraktów futures na S&P 500 eminiZwróć uwagę na główne zwyżkowe i spadkowe poziomy cen, spójrz na wskazówki podane na wykresie i rozważ moją prognozę trendu.

Powyższa opinia nie jest poradą inwestycyjną. Odwiedź ForexLive.com, aby uzyskać dodatkowe widoki.

READ  Kontrakty terminowe Dow: spadki na giełdzie; Apple „Monster” w obszarze zakupu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *