Denise Richards miała na sobie wysadzany klejnotami bodycon, który podkreślał jej długie, stonowane nogi

Denise Richards Gotowy na weekend – i wygląda na to, że będzie parno. 51-letnia aktorka poruszyła swoich zwolenników być może kolejnym oszałamiającym obrazem Motywowanie ich wszystkich do zarejestrowania się w jego imienius Konto OnlyFans.

Ubrany w wysadzany klejnotami czarny garnitur na gładkich obcasach, Richard pochylił się w kierunku kamery, aby nadać mu nieco postawy. (Zobacz zdjęcie tutaj.) Jej długie plażowe fale otaczają głęboki dekolt jej kostiumu Całkowicie podzielony widok. Jej wspaniałe, długie nogi, wciąż lśniące od późnego letniego słońca, również były widoczne. Skomentowałem post „Czy piątek już?”

Więcej od SheKnows

Oczywiście gorące zdjęcie wywoła reakcje jej przyjaciół i fanów. Carmen Electra wskoczyła w komentarzach: „Amazing babe!” Katrina Bowden dodała: „GORĄCO. Tęsknię za tobą!” O dziwo, najważniejszym pytaniem od jej zwolenników było to, czy wróci do Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills Następny sezon. Po wielkiej kłótni między kobietamiI, plotki o odejściu Lisy Rinny, widzowie wydają się gotowi, by to przywrócić.

Jej ostatnie selfie Z obecnym członkiem obsady, Suttonem Stracke, to tylko podsyciło plotki. Nawet podczas sporu z Rinną, Richards jasno dał do zrozumienia Jest otwarta na powrót. „Byłabym w porządku pracując z Lisą i fotografując z nią”, ona Powiedzieć SiriusXM gościł niedawno Jeffa Lewisa. – Nie powiedziałem, że z jej powodu nie wrócę. Słyszysz to, Andy Cohen? Richards jest gotowy do zwrotu 90210.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Zanim pójdziesz, kliknij tutaj Widok sławnych kobiet w wieku powyżej 50 lat na zdjęciach w bikini uderza w nasze umysły.

Salma Hayek Kobiety powyżej 50 lat publikują niesamowite zdjęcia w bikini

Salma Hayek Kobiety powyżej 50 lat publikują niesamowite zdjęcia w bikini

Galeria startowa: 28 aktorek powyżej 50 roku życia odnosi większe sukcesy niż kiedykolwiek

Najlepsze z SheKnows

zapisać się na Biuletyn informacyjny.
Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na FacebookA ŚwiergotA Instagram.

READ  Kevin Bacon mówi, że stracił „większość” swojej fortuny na rzecz Berniego Madoffa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.