Derek Haas opuszcza franczyzę „One Chicago”, Wolf Entertainment

Derek Haas Odchodzi Wilk Rozrywka. Scenarzysta i producent, który współtworzyłPożar w ChicagoPracuje jako współreżyser zarówno w NBC, jak i CBS.FBI: MiędzynarodowyOdejdzie z Dick Wolff Company po zakończeniu obecnego sezonu telewizyjnego, różnorodny Może być ogłoszony wyłącznie.

„Chociaż w przyszłym roku opuszczę Wolf Entertainment, aby skupić się na tworzeniu nowych programów, jestem w pełni zaangażowany w dostarczanie niesamowitych odcinków „Chicago Fire” i „FBI: International” do końca bieżących sezonów” – mówi Haas w oświadczeniu. . „Nauczyłem się wszystkiego, co wiedziałem o opowiadaniu historii, tempie, postaciach, wartościach produkcyjnych, zatrudnianiu najlepszej obsady, ekipy i ekipy od Dicka Wolfa i Petera Jankowskiego, i równie trudno jest opuścić miejsce, które kochasz i zostać wezwanym do domu w ciągu dekady, w tym niesamowite wsparcie ze strony Universal Television, NBC i CBS, nie mogę się doczekać budowania własnej marki w branży rozrywkowej”.

Dodaje: „Jednakże w tych dwóch programach od teraz do maja jest wiele zwrotów akcji, więc czekaj na epickie niespodzianki”.

CBS

Haas po raz pierwszy spotkał Wolf Entertainment w 2011 roku, wraz ze współtwórcą Michaelem Brandtem wypuścił „Chicago Fire” (i franczyzę One Chicago) w 2012 roku. Razem z Andreą Newman jest producentem wykonawczym i showrunnerem Actions, obecnie w jego jedenastym sezonie. Jest producentem wykonawczym spin-offów „Chicago PD” i „Chicago Med”, które emitują odpowiednio dziesiąty i ósmy sezon.

W 2021 roku współtworzył „FBI: International” z Wolfe i przez oba sezony pełnił funkcję showrunnera. Filmy seryjne w Budapeszcie na Węgrzech.

Oprócz telewizji, Haas był współautorem scenariuszy do „2 Fast 2 Furious”, „Catch That Kid”, „3:10 to Yuma”, „Wanted” i „Overdrive”. Napisał także sześć powieści, w tym serię „Srebrny Niedźwiedź”.

Ta wiadomość pojawia się wśród kilku zmian w wyborze rozrywki Wolffa. Jesse Lee Soffer Opuściłem „Chicago PD” Na początku sezonu, podczas gdy Jay Lockard, Sarah Rafferty i Asjha Cooper wyszedł „Chicago Mead” i Jimmy Nicholas opuścili „Chicago Fire”. Brian T zaraz odejdzie Dramat medyczny w dalszej części sezonu.

Tymczasem Kelly Giddish Wycięty z tegorocznego „Prawo i Porządek: SVU”, Jego ostatni odcinek zostanie wyemitowany w przyszłym miesiącu.

READ  Indian "Jersey" zbiera mieszane recenzje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *