Deshaun Watson rzekomo zaoferował każdemu pozwanemu 100 000 dolarów

Houston – Deshaun Watson Zaoferował 100 000 dolarów każdej z 22 kobiet, które złożyły przeciwko niemu pozwy cywilne zeszłej wiosny, zgodnie z ostatnim pozwem wniesionym przeciwko niemu w tym tygodniu.

Adwokat Tony Busby złożył to roszczenie w Dwudzieste trzecie powództwo cywilne przeciwko Watson We wtorek w przypisie dotyczącym spotkania obrońców Watsona z Nią Smith, kosmetolożką z Houston, która złożyła ostatni pozew przeciwko Cleveland Browns Rozgrywający. W pozwie Buzbee twierdził, że podczas spotkania, na którym Smith wierzył, że prawnicy Watsona próbują ją „zastraszyć”, powiedzieli, że planują „walczyć”. [civil] w najszerszym zakresie.” Buzbee dodał notację do tej linii, która twierdziła, że ​​Watson zamiast tego próbował załatwić roszczenia poza sądem.

„Oczywiście wiemy teraz, że Deshaun Watson zaoferował każdemu z powodów 100 000 dolarów za załatwienie sprawy” – czytamy na blogu. „[B]Nie wszyscy zaakceptują tę kwotę ze względu na agresywną umowę o zachowaniu poufności proponowaną przez zespół Watson”.

23. kobieta, która złożyła pozew cywilny przeciwko rozgrywającemu Cleveland Browns, Deshaunowi Watsonowi, twierdzi, że każdemu oskarżonemu zaoferowano 100 000 dolarów na ugodę. (Ken Blaze – USA Today Sports)

Adwokat Watsona, Rusty Hardin, nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz w sprawie zarzutu.

Profesjonalna debata piłkarska Pierwszy punkt, który zgłosił blogowanie, był w czwartek. Wcześniej informowano również, że 18 z 22 pierwszych oskarżonych Watsona zgodziło się na globalną ugodę, ale negocjacje ostatecznie utknęły w martwym punkcie, gdy cztery kobiety odmówiły udziału.

Watson powiedział dziennikarzom pod koniec maja, że ​​obecnie nie ma żadnych rozmów ugodowych dotyczących jego pozwów cywilnych, które dotyczą szeregu nadużyć seksualnych lub napaści na tle seksualnym. Jednak wiele źródeł poinformowało Yahoo Sports, że w różnych momentach po wniesieniu 22 pozwów trwał dialog na temat ugody między Watsonem i prawnikami Busby’ego. Obejmowało to przed rozpoczęciem ostatniego sezonu i przed terminem zakończenia handlu NFL, kiedy Miami Dolphins wyrazili chęć przejęcia Watsona, jeśli byłby w stanie uzyskać globalną ugodę ze wszystkimi swoimi oskarżycielami.

READ  Pete Carell, trener koszykówki Princeton, zmarł w wieku 92 lat

Ta próba się nie powiodła i utorowała drogę do Najlepsza wymiana handlowa Watsona z Brown Po prawie pięciu miesiącach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *