DLC Horizon Forbidden West w toku, gdy aktorka udaje się do MoCap

DLC dla . nie zostało potwierdzone Zakazany horyzont na zachód Jednak pojawiły się spekulacje, że może być w fazie rozwoju po tym, jak jedna z aktorek motion capture Aloy, Peggy Vrijens, potwierdziła, że ​​wróciła do studia, aby uzyskać więcej pracy z mocap. Więcej dowodów pojawiło się po tym, jak przeprowadziła wywiad z aktorką Louisem van Beek, która dostarcza głosów do gry.

Czy DLC może być w fazie rozwoju?

Peggy Vrijens była aktorką, która zrobiła wiele motion capture dla Aloy podczas scen akcji w Horizon Forbidden West, podczas gdy Ashly Burch wykonała akrobacje, a anonimowa anonimowa dama wykonała najbardziej intensywne akrobacje. w Udostępnij na Instagramie (Dziękuję reddit), Vrijens ujawniła, że ​​wróciła, aby uchwycić akcję, a kiedy tylko napisy dla niej wymienione były dla Horizon Forbidden West, fani zaczęli spekulować, że DLC może być w drodze. w inna funkcja (Dziękuję GryRadar), aktorka ujawniła, że ​​w tym samym czasie poznała Louisa van Beeka, który użyczył głosu Walli w grze.

Wielu spekulowało, że DLC zostanie wydane dla Horizon Forbidden West, po znalezieniu obszarów poza krawędzią mapy, które, jak podejrzewają, zapewnią idealne lokalizacje. Na skraju mapy na wschód od Plainsong znajduje się zrujnowany zamek, a na południe od Latopolis dziwny, nieużywany obszar wody. Oczywiście istnieje również możliwość, że para będzie popracować nad nadchodzącą grą VR Horizon: Call of the Mountain. Aloy nie jest bohaterem tej gry, ale nadal obiecuje pojawić się. W każdym razie mamy nadzieję, że wkrótce się dowiemy.

W innych wiadomościach plotki dotyczyły Niezależna gra Battle Royale Osadzona w uniwersum Toma Clancy’ego gra The Division może skupiać się na The Division Heartland. Gdzie indziej raporty twierdzą, że mniejsza gra została opóźniona wraz z Avatar: Frontiers of Pandora Assassin’s Creed Rift.

READ  Nowy Campagnolo Super Record jest bezprzewodowy, ma tylko hamulce tarczowe, a manetka kciuka zniknęła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *