Domniemany Google Pixel 7 Pro pojawia się w przedpremierowym filmie z rozpakowywaniem

Wygląda na to, że pojawił się następny Google Pixel 7 Pro W krótkim filmie o otwieraniu pudełka Opublikowane na Facebooku przez Gadgetfull BD, sklep technologiczny z siedzibą w Bangladeszu. Film pokazuje osobę wyciągającą urządzenie z pudełka z logo Google i pokazującą jego elegancką czarną obudowę z wytłoczonym logo Google „G” z tyłu.

Najpierw Google Pixel 7 i 7 Pro zostały pokazane na I/O w majuUrządzenie prawdopodobnie zostanie uruchomione w przyszłym miesiącu Obok zegarka Pixel. Telefon w filmie opublikowanym na Facebooku pasuje do oficjalnego renderowania Google, z aluminiowym paskiem do aparatu z dwoma otworami na czujniki. Po uruchomieniu zawiera nawet coś, co wygląda jak oficjalna sekwencja animacji Google Pixel, a następnie ekran konfiguracji urządzenia.

Render Google dla Pixela 7 i 7 Pro.
Obraz: google

Film niewiele mówi nam o nowym urządzeniu, a Gadgetfull BD nie podaje w swoim opisie żadnych dodatkowych szczegółów. Widzieliśmy już dwa rzekome prototypy Pixela 7, z Jeden użytkownik sprzedaje jeden w serwisie eBaya inny na Reddicie je twierdzi Kupiłem urządzenie z Facebook Marketplace.

Zasadniczo każdy wyciek potwierdzał projekty wprowadzone przez Google na początku tego roku, ale ten konkretny film może wskazywać, że Google jest już blisko ich wydania. Dwa poprzednie przecieki nie zawierały logo Google z tyłu urządzenia ani opakowania produktu.

Google nie ma najlepszych osiągnięć, jeśli chodzi o to Zachowaj telefony Pixel Sekret do czasu uruchomienia i Pixel Watch ma kształt całkowicie nieszczelny. Ponieważ zbliża się jesienna data premiery Google, już niedługo będziemy mogli zobaczyć, co robi Google naprawdę Jest w sklepie.

READ  W nowej grze o budowaniu miasta chodzi o Voxels

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.