Dow Jones Industrial Average spada w wyniku gorącego raportu o inflacji Amazon, Apple zbiera wokół zarobków

Dow Jones Industrial Average spadł w piątek rano na podstawie cieplejszego niż oczekiwano raportu o inflacji. i technologiczni giganci amazon.pl (AMZN) A jabłko (AAPL) po ogłoszeniu dobrych wyników pod koniec czwartku.
Xamazonka W handlu porannym wzrósł o 11%, podczas gdy Akcje Apple wyskoczyły 2,5% przed otwarciem rynku.

Inne kluczowe czynniki dla zarobków to piątek rano giganci energii szewron (CVX) A ExxonMobil (XOM), Pierwszy Solar (FSLR) i Dow Jones Korporacja intelektualna (INTC). Akcje Chevronu wzrosły o około 4%, a akcje Exxona o około 2%. First Solar zyskał 4%. Akcje Intela spadły po tym o 11% Poważnie brakujące szacunki za drugi kwartał i obniżono prognozy na cały rok.

Tesla (TSLA) wzrosła wcześnie w piątek. w innym miejscu, Lider technologii Dow Jones Microsoft (MSFT) po tym wzrosło o 0,8% giełda dzisiaj Otwarty.

W niestabilnym środowisku giełdowym akcje Dow Jones Zjednoczone zdrowie (Organizacja Narodów Zjednoczonych) – Obok Piękność ELF (krasnolud), Usługi ilościowe (PWR), Ulta Beauty (ULTA) A Vertex Pharmaceuticals (VRTX) – Wśród akcji do obejrzenia. Należy pamiętać, że ciągła zmienność na rynku akcji jest powodem do pozostawania bardziej konserwatywnymi pomimo ostatnich oznak wzrostu.

UnitedHealth i Vertex Tabela liderów IBD Sklepy. ELF i Ulta pojawili się w W tym tygodniu akcje są blisko paska strefy kupna.

Dow Jones dzisiaj: Rentowności obligacji skarbowych, ceny ropy i raport o inflacji

Po piątkowym otwarciu indeks Dow Jones Industrial Average spadł, a S&P 500 zyskał 0,4%. Obciążony technologią Nasdaq wzrósł o 0,6% w porannym handlu.

w ciągu Fundusze ETFNasdaq 100 Invesco QQQ Trust Tracker (QQQ) wzrosła o 0,4%. oraz fundusz SPDR S&P 500 ETF (szpieg) wzrósł o 0,3%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła w piątek rano do 2,71%, odrabiając część czwartkowego spadku do 2,68%. W tym tygodniu rentowność 10-letnich obligacji skarbowych osiągnęła najniższy poziom od początku kwietnia. W międzyczasie ceny ropy naftowej w USA nadal rosły, a kontrakty terminowe na ropę West Texas Intermediate wzrosły o ponad 2%, osiągając poziom blisko 99 USD za baryłkę.

READ  Giełda rośnie wraz z postępem technologicznym przed tymi dużymi raportami o zarobkach

Preferowany przez Fed wskaźnik inflacji został opublikowany w piątek rano, z indeksem PCE w górę o 1% za czerwiec i 6,8% rocznym wzrostem, obie liczby są wyższe niż szacunki Econoday. Dochody osobiste wzrosły w czerwcu o 0,6%, nieco powyżej szacunków.

Indeks cen PCE jest miarą inflacji w Stanach Zjednoczonych, śledzącą zmiany cen dóbr i usług kupowanych przez konsumentów w całej gospodarce.

wzrost na giełdzie

Byczy trend na giełdzie zignorował sygnał stagnacji z czwartku, kiedy Dow Jones Industrial Average i S&P 500 zyskały odpowiednio 1% i 1,2%. Zaawansowany technologicznie Nasdaq wzrósł o 1,1%. Small cap Russell 2000 wzrósł o 1,3%.

Czwartkowa kolumna duże zdjęcie Skomentował: „Użyj każdego zakupu jako informacji zwrotnej na temat aktualnej siły rajdu rynkowego. Nie panikuj, jeśli przegapisz kilka pierwszych wybić. Jeśli trend wzrostowy na giełdzie jest prawdziwy, będzie dużo czasu na zakup akcji i zarobienie Jest to ważna strategia, ponieważ poprzednie działania następcze nie powiodły się W tym roku zaliczki zostały obniżone.

Jeśli jesteś nowy w IBD, rozważ przyjrzenie się system obrotu akcjami A Podstawy CAN SLIM. Wyróżnia wzory wykresów To jeden z kluczy do wskazówek inwestycyjnych. IBD oferuje szeroką gamę Listy wzrostu zapasówJak na przykład tabela wyników A SwingTrader.

Inwestorzy mogą również tworzyć listy obserwacyjne, znajdować firmy w pobliżu profilu kup punktlub tworzyć własne ekrany w IBD Market Smith.


Cztery akcje Dow Jones do obejrzenia teraz


Akcje Dow Jones do obejrzenia: UnitedHealth

gigant ubezpieczeń zdrowotnych Tabela liderów IBD Akcje UnitedHealth są blisko zakresu kupowania powyżej podwójnego punktu bazowego kupna z uchwytem na poziomie 518,80 pkt po czwartkowym wzroście o 1,3%, według danych IBD Market Smith Analiza wykresów. Zapasy spadły w piątek.

Magazyn ONZ Pokazuje solidną wartość 94 na 99 doskonałych klasyfikacja związków IBD, dla każdego Kontrola zapasów IBD. Inwestorzy mogą wykorzystać złożony rating IBD, aby łatwo ocenić jakość podstawowych i technicznych wskaźników akcji.

READ  Akcje Stitch Fix spadają, gdy firma oferuje 15% swoich pracowników etatowych

4 wzrostowe akcje do obejrzenia w Cursrajd giełdowy


Najlepsze akcje do obejrzenia: ELF, Quanta, Ulta, Vertex

ELF Beauty około 1% mniej niż 33,54 punktów zakupu w a kubek z uchwytem Po dwudniowej zwycięskiej passie. The RS . linia W zeszłym tygodniu osiągnął nowy szczyt, co jest oznaką lepszych wyników na giełdzie. Akcje ELF spadły w piątek o 0,6%.

Firma Quanta Services zdecydowanie wybiła się po 138,56 pkt. za podstawę kubka z uchwytem podczas czwartkowego wzrostu o 8,45%, według IBD Market Smith Analiza wykresów. Akcje wzrosły w piątek o prawie 1%.

IBD Big Cap 20 zapas Ulta Beauty buduje płaską bazę na poziomie 429,58 punktów kupna, przesuwając się dalej powyżej 50-dniowej linii po wzroście o 1,35% w czwartek. Po nieudanym wybiciu pojawia się reguła wejścia do pucharu z uchwytem 426,93 w czerwcu. Akcje Ulty spadły w piątek o 1,5%.

Tabela liderów IBD Vertex Pharmaceuticals testuje wsparcie około 279,23 punktów kupowania kubków za uchwyty, a także linię 50-dniową przy czwartkowej stracie 2,15%. Akcje Vertexu wzrosły w piątek o 0,3%.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącym rajdzie giełdowym na IBD Live


Tesla Stock

Akcje Tesli wzrosły w czwartek o kolejne 2,2%, dodając do środowego wzrostu o 6,2%. Akcje są na najwyższym poziomie od początku maja, ale nadal są prawie 32% poniżej ich 52-tygodniowego maksimum.

Zapasy wzrosły w piątek rano.

Liderzy Dow Jones: Apple i Microsoft

w ciągu Akcje Dow JonesAkcje Apple wzrosły w czwartek o 0,4% i budują poduszkę powyżej 50-dniowej linii po ruchu w górę w ostatnich tygodniach. Teraz akcje próbują odzyskać długoterminową 200-dniową linię, która wyłania się jako poziom oporu do obserwacji. Akcje Apple wzrosły w piątek rano o ponad 2% po wynikach zysków firmy.

Microsoft awansował w czwartek o 2,85%, czyli drugi dzień z rzędu. Akcje zamknęły się o 21% z 52-tygodniowego maksimum. Handel Microsoftu wzrósł o 0,8% w porannym handlu.

READ  Apple jest obecnie warte 3 biliony dolarów. Jak jego akcje mogą wzrosnąć o kolejne 30%.

Obserwuj Scotta Lehtonena na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Dowiedz się więcej o rozwijaniu akcji i indeksie Dow Jones Industrial Average.

Może Ci się spodobać:

Największe wzrosty do kupowania i oglądania

Dowiedz się, jak synchronizować rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak znaleźć zapasy wzrostu: dlaczego IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych zapasów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *