Dr Anthony Fauci z pewnością ma infekcję kaemną i ma łagodne objawy

Aby zbadać reakcję rządu federalnego na chorobę koronawirusową (COVID-19) i nowe warianty pojawiające się na Capitol Hill, dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych Anthony Fauzi wziął udział w przesłuchaniu Senackiej Komisji Zdrowia, Edukacji, Pracy i Emerytur. Waszyngton, DC, USA 11 stycznia 2022 r.

Greg Nash | Reuters

Dr Anthony Fossie, szef rządowej rządowej rządowej inicjatywy odpowiedzi na epidemię, uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Fassi, który został w pełni zaszczepiony i dwukrotnie zaszczepiony przeciwko chorobie rządowej, doświadcza łagodnych objawów, powiedział w środowym oświadczeniu Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych, którym kieruje.

„Dr Fossie będzie odizolowany i będzie kontynuował pracę z domu” – napisano w oświadczeniu. „Ostatnio nie był w bliskim kontakcie z prezydentem [Joe] ் Lub innych wyższych urzędników państwowych.”

Fauci jest także dyrektorem NIAID, oddziału National Institutes of Health i głównym doradcą medycznym Bidena.

NIAID powiedział w oświadczeniu, że wróci do NIH w przypadku negatywnego wyniku testu dotyczącego wytycznych Covit-19 wydanych przez Federalne Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom oraz „porada lekarska jego lekarza”.

To przełomowa wiadomość. Sprawdź, czy są aktualizacje.

READ  Światowe ceny żywności wzrosły do ​​rekordowo wysokiego poziomu od czasu inwazji rosyjskiej Bezpieczeństwo żywieniowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.