Draymond Green ukarany grzywną, nie oczekujący na uderzenie Jordana Bulla

żołnierze złotego Stanu Trener Steve Kerr ogłosił we wtorek, że Draymond zielony Został ukarany grzywną, ale nie został zawieszony za uderzenie kolegi z drużyny Jordan Paul Robi ćwiczenia.

Kerr ogłosił to po swoim przedsezonowym meczu o Golden State przeciwko Marynarki Portland Trail Opisując sytuację jako „największy kryzys, jaki kiedykolwiek widzieliśmy”. Odmówił ujawnienia wysokości grzywny.

„W czwartek wróci na trening” – powiedział Kerr. – Został ukarany grzywną. Nie zostanie zawieszony. Spodziewam się, że zagra w piątek w swoim ostatnim meczu przedsezonowym oraz w dniu otwarcia.

„Największy kryzys, jaki kiedykolwiek widzieliśmy”

Kerr powiedział, że „kluczowe postacie” organizacji, w tym Green i Paul Stephen Curry Dyrektor generalny Bob Myers był zaangażowany w rozmowy, które doprowadziły do ​​decyzji w sprawie kary Greena.

„To był kompleksowy proces” – kontynuował Kerr. … „Czujemy, że jest to najlepszy przemyślany sposób, aby iść naprzód. Nigdy nie jest łatwo, bez względu na to, jaką decyzję podejmiesz w takiej sytuacji. To nie byłoby idealne.

„To największy kryzys, w jakim przeszliśmy, odkąd byłem tu trenerem. To naprawdę poważna sprawa”.

Kerr dodał, że ufa Greenowi i że weteran skorzystał na podejrzeniu.

– Ufam mu – powiedział Kerr. „Złamał nasze zaufanie tym incydentem. Ale daję mu korzyść z wątpliwości, ponieważ myślę, że wygrał. Myślę, że nasza drużyna czuje to samo”.

Zielone siusiu uderzyło w szczękę

Green przeprosił w sobotę Kolejny piątek donosi, że mam Paula Robi ćwiczenia. Źródła powiedziały Vincent Goodwill z Yahoo Sports Napięcia między Greenem i Paulem wrzały od początku zgrupowania. Obaj gracze kwalifikują się do przedłużenia kontraktu, a 23-letni Paul ma otrzymać przedłużenie, podczas gdy długoterminowa przyszłość Greena z franczyzą pozostaje niejasna. 32-letni Green odegrał kluczową rolę w pomaganiu Warriors w zdobyciu czterech mistrzostw NBA.

READ  Raiders ustawią QB Dereka Carra, Garretta Stidhama dla 49ers

Po doniesieniach, TMZ opublikował wyciekające wideo z treningu Warriors, które pokazuje Greena wspinającego się na klatkę piersiową Poole’a podczas pozornej konfrontacji słownej, a następnie uderzającej go w szczękę, rzucając go na podłogę.

Green powiedział dziennikarzom, że przeprosił Paula, jego rodzinę i wojowników za „zakłopotanie” spowodowane atakiem, jednocześnie oświadczając: „Zawiodłeś jako przywódca.

„Pomyliłem się w swoich działaniach, które wydarzyły się w środę” – powiedział Green. „Więc przeprosiłem mój zespół. Przeprosiłem Jordana”.

Zaprzeczył, jakoby atak miał coś wspólnego z jego sprawami kontraktowymi lub kontraktem Paula.

„Mogę zapewnić, że nie liczę kieszeni innych ludzi” – dodał Green.

Dlaczego Green nie został zawieszony?

Warriors wcześniej zdyscyplinowali Greena za walkę z jednym z jego kolegów z drużyny. drużyna Zatrzymaj go na jedną grę w 2018 r. z cytatem „Szkodliwe zachowanie zespołu.” tym razem Zadzwonił wtedy do swojego kolegi z drużyny Kevin Durant „Suka” podczas meczu przeciwko Los Angeles Clippers. Durant nie uderzył.

Zapytano Kerra, dlaczego Green tym razem nie skomentował.

„Każda sytuacja jest zupełnie inna” – powiedział Kerr. „Nie patrzymy na wszystko w próżni i mówimy„ dobrze, zrobiliśmy to tutaj, musimy to zrobić tam ”. Mamy nadzieję, że rozwinęliśmy wystarczająco uczciwość dzięki doświadczeniu, które mamy z naszymi fanami, z ludźmi czuwającymi nad przeszłością dekadę, w której ludzie mogą ufać, że poświęciliśmy wiele uwagi tej decyzji.

„Tak jak powiedziałem, uważamy, że jest to dla nas najlepszy sposób, aby iść naprzód”.

Kerr dodał, że rozmowy, które wspólnie przeprowadzili Green i Paul, odegrały rolę w procesie podejmowania decyzji.

„Jordan i Draymond odbyli świetną dyskusję, która moim zdaniem pomoże nam iść naprzód” – powiedział Kerr.

Paul nie odniósł się do incydentu publicznie. Kerr spodziewa się, że Paul wkrótce porozmawia z mediami.

READ  „Przerażająca” porażka Astros i strach przed kontuzjami Frampera Valdeza ujawniają wady w składzie

Warriors rozpoczęli sezon regularny u siebie 18 października przeciwko Los Angeles Lakersgdzie na karuzeli będą świętować Mistrzostwa NBA 2022.

Draymond Green nie zostanie zawieszony za uderzenie Jordana Poole’a. (AP Photo/David Zalubowski)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *