Draymond Green z Warriors martwi się rażącymi punktami po wyrzuceniu pierwszego meczu

Draymond Green wie wszystko o zawieszeniu w play-offach, ponieważ był na skraju jednego z najsłynniejszych zawieszeń w finałach NBA.

Zielony ma wiele powodów do niepokoju jest wyrzucany z powodu błędu 2 w drugiej kwarcie zwycięstwa Warriors 117-116 nad Memphis Grizzlies w Game One drugiej rundy w niedzielę. Bo to, co pozostaje w tle, to możliwość zawieszenia się, jeśli podczas kwalifikacji popełni bardziej rażące błędy.

W czwartym meczu finałów NBA 2016 przeciwko Cleveland Cavaliers, Green dostał szansę na to, co National Basketball Association nazwało „zemstą ręki do uda” za LeBrona Jamesa. Warriors wygrali ten mecz i awansowali 3-1 w serii, ale Zielony został zawieszony na mecz 5, ponieważ zdobył cztery rażące punkty w trakcie play-offów.

Następnie Warriors przegrali trzy razy z rzędu w historycznym krachu, który pozostawił 73-wygraną drużynę w sezonie zasadniczym bez mistrzostwa. Gdyby Green nie został zawieszony w grze 5 na Oracle Arena, Warriors mogliby zamknąć Cavaliers i zmienić bieg historii NBA – ponieważ Kevin Durant prawdopodobnie nie podpisałby kontraktu z Warriors w następnym sezonie.

Co sprowadza „Green” do dnia dzisiejszego. Zielony Nagrano podcast „awaryjny” Z Draymond Green Show z jego pokoju hotelowego w Memphis po meczu, gdzie próbować rozmawiać Dlaczego sędziowie wyrzucili go za faulowanie Brandona Clarka Wiele osób w świecie NBA uważa, że ​​nie powinien usprawiedliwiać Rocket 2.

Ale Green zwrócił również uwagę na fakt, że ma teraz 2 rażące punkty błędu, ponieważ był to błąd 2 (rażące 1 prowadzi do 1 rażącego punktu błędu). Dwa dodatkowe punkty prowadzą do automatycznego zawieszenia jednej gry, po czym nastąpi zawieszenie za każdy kolejny punkt.

„Moim największym zmartwieniem w przyszłości jest to, że dałby mi dwa rażące faule, a jak wiemy, zostałem zwolniony za gromadzenie rażących faulów” – powiedział Green. „Więc mam nadzieję, że stanie się słuszna rzecz i że przynajmniej zostanie złomowana, aby była rażąca”.

READ  Tiger Woods podsyca niespodziewane nastawienie Masters podczas wycieczki szkoleniowej Augusta | Panowie

Pod koniec podcastu Green zaktualizował swoje oświadczenie: „Nie mogę się doczekać jego anulowania”.

Związane z: Doskonała odpowiedź Draymonda na oświadczenie Clarke o wydaleniu

Nawet anulowanie błędu Flagranta 1 byłoby wielką sprawą dla Greena, ponieważ musiałby zgromadzić jeszcze trzy błędy Flagrant 1 przed zawieszeniem lub mógłby nawet podnieść kolejnego Flagranta 2 i nic mu się nie stało. Ale teraz musi przejść przez resztę play-offów bez podnoszenia kolejnego Flagranta 2, a ogólnie ma mniej miejsca na faule, jeśli sędziowie uznają je za oburzające.

Warriors być może wygrali pierwszy mecz, ale przed nimi długa droga do potencjalnego mistrzostwa. Potrzebują Greena na boisku, aby się tam dostać, a po przetrwaniu chaosu po sezonie 2016 Green wie o tym na pewno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.