Dzień po dniu Justin Herbert QB „czuje się bardziej komfortowo”, mówi trener Los Angeles Chargers, Brandon Staley

COSTA MESA, CA – Sześć dni po doznaniu złamania łąkotki żebra, rozgrywający Los Angeles Chargers Justin Herbert Trener Brandon Staley powiedział w środę, że odlicza dzień przed swoim trzecim spotkaniem z Jacksonville Jaguarami.

– Od ostatniego meczu dużo odpoczywał – powiedział Staley. „Czuje się bardziej komfortowo. Wiem, że wczoraj był w stanie wykonać kilka lekkich rzutów, trochę pracy okresowej, ale będziemy to robić dzień w dzień i sprawdzać jego poziom komfortu”.

Herbert nie złapał żadnych asyst podczas krótkiej części otwartego treningu dla dziennikarzy w środę. Zobacz rozgrywających na trzeci rok jako brokerzy kopii zapasowych Ścigaj Daniela A Stek Easton Wziął powtórzenia rzucania.

Herbert brał udział w przekazywaniu piłek do biegaczy i został wymieniony jako ograniczony uczestnik raportu kontuzji ładujących.

odbiorca Kenan Allen i wąski koniec Donald Parham Jr.. , z których obaj mieli do czynienia z urazami ścięgien podkolanowych, również powrócili do treningu z ograniczonymi możliwościami.

Staley powiedział, że to, czy Herbert zagra w niedzielę, będzie decyzją zaczynającą się od pomocnika.

„Zacznie się od niego, a potem oczywiście jest dobry w tym, co zespół medyczny uważa za najlepsze, równoważy opcje, a następnie podejmujemy dobrą decyzję” – powiedział Staley.

Lekarz Ładowarki, który zajmuje się kontuzją Herberta, jest pozwany za błąd w sztuce lekarskiej przez byłych Ładowarek Tyrod Taylorktóry szuka co najmniej 5 milionów dolarów po doznaniu przebitego płuca podczas leczenia urazu żebra w 2020 roku, zgodnie z oryginalnymi transkrypcjami pozwów i kolejnymi aktami dotyczącymi sprawy uzyskanej przez ESPN.

Zapytany w środę, czy istnieje jakikolwiek strach przed leczeniem Herberta, biorąc pod uwagę niedawną historię opieki nad rozgrywającymi, Staley powiedział, że dbanie o graczy ma ogromne znaczenie.

READ  Aaron Rodgers, Russell Wilson zmieniają rynek QB: oto, co dwa główne ruchy oznaczają dla zespołów, które wciąż szukają

„Każdy zawodnik przechodzący przez coś takiego, Twoim największym obowiązkiem jako trenera jest dbanie o swoich piłkarzy” – powiedział Staley. „Myślę więc, że jesteśmy w pełni związani z Justinem i jego rodziną, jego agentami, a następnie lekarzami, i to właśnie zamierzamy zrobić, to zachować zgodność w ten sposób i zaufać temu procesowi i miejmy nadzieję, że będziemy szybko to wszystko w porządku.”

Herbert został kontuzjowany w przegranej 27-24 w zeszły czwartek przeciwko Kansas City Chiefs.

Na 5 minut i 9 sekund do końca meczu Chiefs kończą w defensywie Mike Dana Herbert uderzył, pozostawiając pomocnika leżącego na boisku na długi czas.

Herbert powrócił po tym, jak opuścił tylko jedną grę i został szybko ponownie pobity, zmiażdżony między podaniami Chiefsa. Frank Clark A George Karlavtis. Jednak Herbert pozostał w grze.

W dwóch meczach Herbert przeszedł na 613 jardów i sześć przyłożeń, z przechwyceniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.