Dzień Ryana w Ohio – „Brzydkie” pokonanie Notre Dame, dokładnie to, czego potrzebowali dolcy

Columbus, Ohio – Podczas gdy wielu spoza programu czekało, by zobaczyć, jak numer 2 Ohio State ujawni kolejny potężny atak przeciwko bezkonkurencyjnemu przeciwnikowi, trener Buckeyes, Ryan Day, czekał na to: mecz, w którym podania nie poruszały się w powietrzu z precyzją i łatwością z Draft wybiera.NFL w przyszłości, kiedy ofensywa musiała ją pokonać w biegu, a obrona zrobiła różnicę.

Day odniósł „brzydkie” zwycięstwo 21-10 z piątym rozstawionym Notre Dame w sobotni wieczór i pomimo powolnego faulu, miał coś innego, na co czekał.

„To było coś, w czym spędziliśmy dużo czasu poza sezonem, mówiąc:„ Musimy być w stanie wygrać brzydkie w ataku, musimy przestać działać w obronie ”- powiedział Day. I musisz dowiedzieć się, z kim walczysz, jak chcesz wygrać ten mecz? Kiedy masz taką różnorodność, człowieku, to się opłaci w przyszłości.

Ofensywa Ohio State, która w zeszłym roku była numerem 1 w kraju pod względem skuteczności, została osłabiona w sobotę przez wysokie oczekiwania przedsezonowe, które ugruntowały Buckeyes jako silnego kandydata do ukończenia w College Football Playoff. Z flagowym szerokim odbiornikiem jackson smith Opuszczony z powodu kontuzji, którą odniósł w pierwszej kwarcie, Ohio State walczył wcześnie z twardą obroną Notre Dame.

Fighting Irish, prowadzone przez słynnego pierwszorocznego trenera Marcusa Freemana, byłego zawodnika Ohio State, przybyło na stadion Ohio i przed ogłoszeniem tłumu w liczbie 106 594 dało Buckeyes wszystko, co mogli poradzić sobie do końca czwartej kwarty. Ohio State, które w zeszłym sezonie wygrywało mecze ze średnią 29,1 punktu, utrzymało swoją magię w drugim kwartale i spadło 10-7 w rundzie.

W czwartej kwarcie pozostało mniej niż pięć minut, aby stan Ohio ugruntował zwycięstwo – w dużej mierze dzięki 14 meczom na 95 jardów, które skróciły zegar 7:06 i dały Buckeyes prowadzenie 21-10 .

„Wcześniej walczyliśmy, po prostu próbowaliśmy uzyskać połączenie, próbując zbudować ten rytm, ale w końcu zaczęliśmy to rozumieć i zaczęliśmy klikać więcej” – powiedział rozgrywający Ohio State. CJ Stroud, który ukończył 24 z 34 podań na 223 jardy i dwa przyłożenia. „To trochę dziwne być tam ponownie, szczerze mówiąc, widzieć fanów, radząc sobie z całym hałasem na zewnątrz, po prostu próbując się odciąć”.

READ  Nadchodzi marcowe szaleństwo i Dzień Selekcji oznacza, że ​​czas wypełnić te nawiasy

W czwartej kwarcie Stroud wykonał 9 z 10 podań na 107 jardów i przyłożenia. Choć nie był to występ genialny i godny Heisman Cup, przypomniał wszystkim o swoich umiejętnościach w branży gier.

Ohio State weszło w ten sezon jako zespół nr 2 po przegranej z rywalem z Michigan i zajęciu szóstego miejsca w dużej mierze dzięki ofensywnej sile ognia powracającej z zespołu, który w zeszłym roku prowadził kraj pod względem liczby bramek i jardów na mecz. Buckeyes mają wielu nadziei Heismana, w tym Strouda i Backa Trivon Henderson, ale kiedy Smith Ngba doznał kontuzji w pierwszej kwarcie, Buckeyes byli we wczesnej przerwie. W zeszłym roku Ohio State osiągnęło średnio 27,2 punktu w pierwszej połowie, więcej niż jakikolwiek inny zespół FBS. Buckeyesowie mieli siedem sobotnich wieczorów.

„Wczesne mecze są trochę trudne, a przegrana Jacksona trochę nas popchnęła” – powiedział Day.

Obrona, która w zeszłym roku była punktem zapalnym dla stanu Ohio, była punktem kulminacyjnym soboty. To był dobry początek dla koordynatora obrony pierwszego roku, Jima Knowlesa, który został zatrudniony w stanie Oklahoma. Irlandczycy finiszowali z 253 jardami i gonili za ostatnimi sześcioma dodatkami.

„W zeszłym roku byliśmy wzywani i po prostu musieliśmy tam siedzieć i jeść” – pojawiła się obrona stanu Ohio Okup Lathana Powiedział.

Day powiedział, że wytrzymałość była czymś, co cały zespół chciał udowodnić.

„Chcieliśmy być znani z czegoś innego niż tylko utalentowani” – powiedział.

Plan gry Notre Dame polegał na utrzymaniu piłki, kontrolowaniu zegara i utrzymywaniu ataku Buckeyes poza polem. Irlandczycy byli w stanie to zrobić w pierwszym kwartale, ale na trzecim miejscu ukończyli zaledwie 3 z 13 przegranych.

Day powiedział, że tej jesieni może zobaczyć więcej drużyn, które spróbują to zrobić, ale nie martwi się posuwaniem się do przodu z podawaną grą. W końcu w Ohio State pojawili się inni mniej znani gracze, w tym byli gracze Xavier Johnsonktórego 24-jardowy chwyt przyziemienia podniósł Ohio State 14-10 pod koniec trzeciego kwartału.

READ  Seria Knicks Heat: rzuty wolne Mitchella Robinsona, energia Quentina Grimesa i nie tylko

Johnson powiedział: „Kocham tych facetów, więc moje nogi są puste, nic z tego nie ma znaczenia. To wszystko dla zespołu i chwały Boga”.

„Byłem w stanie robić to, do czego zostałem wyszkolony”.

W końcu wszyscy byli – nawet jeśli nie była ładna.

„Wygrana w ten sposób była bardzo ważna” – powiedział Day. „A zaczyna się od obrony. Możesz grać dobrą, silną obronę, tak jak graliśmy dziś wieczorem, i możemy zarządzać futbolem – wiemy, że będziemy rzucać piłkę, wiemy o tym – ale jeśli chcemy iść tam, gdzie potrzebujemy aby być i osiągnąć nasze cele, musimy być w stanie zrobić te dwie rzeczy.”