Dziwny świat – podłączony

Recenzja filmu

Można powiedzieć, że było to szokujące odkrycie.

Pando — roślina znana z odkrycia przez rodzinę Clade w najdalszych, najzimniejszych zakątkach Awalonii — dosłownie przeraża każdego, kto zerwie jedną z jej żywych zielonych jagód. Ale chociaż elektryczny owoc stanowi złą przekąskę, stanowi naprawdę dobre źródło energii. Zrewolucjonizował wszystko.

Przecież to nie tak, że Avalonia mogłaby importować węgiel lub ropę z obcych krajów, żeby mieć włączone światła i poduszkowiec w ruchu. O ile wiedzą jego mieszkańcy, tak Jesteśmy Żadnych obcych krajów. Jedyną krainą, jaką znali, była Awalonia — otoczona wysokimi górami, na które nikt inny nie mógł się wspiąć ani przekroczyć. I cały kraj byłby zasłużony bez świateł i Poduszkowiec przez całą swoją historię przy świecach.

Jaeger Clyde byłby w porządku, gdyby miał Bando Początek Odkryto, jeśli mamy być szczerzy. Największy odkrywca Avalonii nie szukał Mambi Bambi Fabryka Kiedy on i jego śmiały zespół natknęli się na coś. Zrobiłby to, czego Awalończyk nigdy nie zrobił. Zamierzał wspiąć się na jego góry, aby zobaczyć, co leży po drugiej stronie.

Ale uczony Clyde, syn Geigera, odkrywa jagody i twierdzi, że musi je sprowadzić z powrotem z góry. Dlaczego, potencjalnie mogą zmienić przyszłość Avalonii, argumentował Searcher.

Badacz, jesteśmy odkrywcya nie ogrodnicy” – powiedział Geiger.

A potem Poszukiwacz miał czelność powiedzieć Jaegerowi, że tak Nie poszukiwacz. on jest Początek Chciał być odkrywcą. Ta roślina może wpływać na awalonię droga Więcej niż trochę wspinaczki przez góry, na które nie można się wspinać. A potem — jakby na złość — wszyscy z nieustraszonego zespołu Jaegera zgodzili się.

Tego śnieżnego dnia ojciec i syn zostali rozdzieleni: Geiger poszedł w góry i zniknął. Badacz zabrał roślinę do Awalonii i rzeczywiście zmieniła świat. Cóż, przyznaję Fabryka Zrobić robotę. Mimo to Searcher ma niezłe popiersie – tuż obok jednego z moich skomplikowanych popów.

READ  Pete Davidson fałszywe plotki randkowe Ice Spice powodują awarię Internetu

Minęło już 25 lat, a Searcher schował swoje skautingowe rzeczy do szafki. Zamiast tego pracuje grabiami i motyką. Uczony i jego rodzina (żona Meridian i syn Ethan) są teraz rolnikami – jednymi z wielu, którzy uprawiają cudowną roślinę.

Ale teraz wydaje się, że coś jest nie tak z pando. Umiera – i dopadła go dziwna choroba. Każda uprawa w kraju może zostać zainfekowana w ciągu miesiąca, mówi prezes Avalonia Callisto Malle.

Ale Callisto ma plan: gdyby tylko mogli zejść na dno pod Avalonia – gdzie korzenie Pando sięgają do tego, co podobno jest centralnym sercem rośliny – może uda im się dowiedzieć, co zabija Pando i wymyślić, jak to naprawić.

Och, tak: „Hmm,” powiedziała Callisto. Chce, aby poszukiwacz wydobył dwóch nieudanych odkrywców i poszedł z nim. W końcu nikt nie wie więcej o Pando niż on.

Syn Ethana też chce przyjść. Ale naukowiec twierdzi, że byłoby to bardzo niebezpieczne. Nadal ma straszne wspomnienia wspinania się na klify nienadające się do wspinaczki i przekraczania rzek nienadających się do łodzi podwodnej z ojcem. Nie pozwoliłby Ethanowi tak cierpieć.

„Nie będę ryzykował twojego życia” – powiedział Searcher swojemu synowi. „Nigdy.”

Ale co jeśli 16-letni Ethan chce ryzykować życiem? Co jeśli nie został stworzony do rolnika? Co jeśli czai się w nim mały Jaeger?

A co jeśli Ethan zdecyduje się zakraść na pokład poduszkowca Callisto? będziesz w szoku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *